Новини » Економіка 29 липня, 2014, 5:03
Українська ГТС надійна, не дивлячись на бажання Росії її дискредитувати, – Продан

Російська Федерація робить все, щоб дискредитувати досить надійну за всіма критеріями українську газотранспортну систему.

http://glavcom.ua/news/223082.htmlПро це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан, передає Главком.

«Російська сторона робить все для того, щоб дискредитувати досить надійну за всіма критеріями українську газотранспортну систему. Адже навіть незважаючи на ті теракти, які були, ми не порушили транзит. У нас надійна система резервування газотранспортних потоків. Це ще раз підтверджує надійність нашої ГТС», – зазначив він.

«З боку Росії ж робиться все, щоб її дискредитувати: терористичні акти, ця дискримінаційна ціна на газ, дії по просуванню «Південного потоку», пов’язані з наданням певних переваг окремим газовим компаніям, окремим, мабуть, країнам – з купівлі газу», – заявив Продан.

Він також підкреслив, що вибух, що стався 17 червня на газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород», є терористичним актом. «Правоохоронні органи також говорили, що це був вибух. Спрацював вибуховий пристрій», – додав міністр.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 19:22 :03