Новини » Політика 28 липня, 2014, 15:53
Яценюк закликав «газових лобістів» у ВР припинити підігравати Росії

Прем’єр Арсеній Яценюк закликає українських газових лобістів «припинити підтримувати Росію» і ухвалити закон про ГТС.

Про це він заявив на брифінгу після закритого засідання Кабміну, де обговорювалися урядові ініціативи для внесення у ВР, пише «Українська правда».

Він нагадав, що згідно із запропонованим законопроектом, українська ГТС залишається у власності держави, і оператором може бути виключно компанія, де держава володіє контрольним пакетом акцій.

«Інші 49% можуть мати європейські та американські компанії, які мають відповідну сертифікацію і ліцензування. Їхній остаточний перелік затверджується Верховною Радою», – сказав він.

«Це неконститутційно, але для того, щоб цей законопроект був прийнятий, для того, щоб росіяни не будували Південний потік, для того, щоб збільшити доходи української ГТС і щоб країна не замерзла, нам потрібно повернутись до цього закону і припинити підігравати росіянам в стінах українського парламенту», – додав Яценюк.

«Прізвища всіх лобістів зрозумілі. Це ті, хто роками сиділи на газових потоках і зараз зірвали і далі хочуть зривати прийняття цього законопроекту», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 20:26 :09