Новини » Львів

Наталія Готь відкидає звинувачення в причетності до СДПУ(о)

Заступник головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталія Готь запевняє: усупереч заявам експертів на останньому ефірі програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини «Люстрація» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK), вона не є членом СДПУ(о). Мовляв, у 2001 році вона дійсно написала заяву на вступ до цієї партії, однак її туди не прийняли, і членство у цій політсилі офіційно ніколи зареєстроване не було.

Зокрема, у неділю, 20 липня, під час ефіру програми «Люстрація», на якому обговорювали діяльність в.о. голови Львівської ОДА, «свободівки» Ірини Сех експерти порушили питання кадрових призначень очільниці області. За час роботи Ірини Сех в Львівській ОДА пройшли кадрові ротації та ключеві посади в області отримали однопартійці «свободівки» і наближені до неї особи.

«Невже у Львові немає фахівців, крім членів ВО «Свобода», яких ви просто масово призначаєте на посади?», – поцікавився журналіст Роман Онишкевич.

Таку кадрову політику журналіст порівняв з діяльністю СДПУ(о) чи приходом «донецьких» до Києва. Звертаючись до Ірини Сех, Роман Онишкевич також додав, що «колишню «есдечку» пані Готь, вашу подругу, ви пропонували на керівника департаменту охорони здоров’я».

Ірина Сех не заперечила що такий факт був, та зазначила, що не знає про причетність пані Готь до політсили Віктора Медведчука.

«Людина пройшла люстрацію. Люстрацію часом, люстрацію діями», – відповіла Ірина Сех.

До кадрової дискусії також долучився журналіст Остап Дроздов, що в прямому ефірі продемонстрував документи, які підтверджують членство пані Готь в партії СДПУ (о).

«От дивіться, тут – облікова картка члена СДПУ (о) на ім’я Готь Наталії Романівни, – демонструючи документи повідомив Остап Дроздов. – Більше того, ось її заява на вступ в СДПУ (о), підписана. Вона балотувалась по Блоку Петра Писарчука. Це голова Львівської обласної організації Партії регіонів. Про яку люстрацію ви можете говорити?».

Після ефіру на електронну скриньку телеканалу надійшов лист від Наталії Готь, в якому вона зазначає, що «у 2001 році дійсно написала заяву на вступ у СДПУ(о)» . Однак у члени цієї партії, зі слів Наталії Готь, її ніхто не приймав, і членство у ній офіційно ніколи зареєстроване не було. Стосовно балотування у Блоці Петра Писарчука Наталія Готь пише, що «у 2006 році я була кандидатом у депутати Львівської міської ради від Блоку Петра Писарчука як позапартійна. Водночас я ніколи не була членом Партії регіонів, яким під час цих виборів не був і сам Петро Писарчук – він був лише членом фракції Партії регіонів у Верховній Раді».

Нагадаємо, саме голова ЛОДА Ірина Сех була фігурантом минулого ефіру програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини.

З червня «Люстрація» виходить в оновленому форматі. Прямий ефір ведеться одразу зі двох студій – ZIK-Львів та нової – ZIK-Київ.

«Люстрація» – програма Люстраційного  комітету Майдану Львівщини. Гостей, експертів у студіях визначає Редакційна рада Комітету. Контент програми не є власністю телеканалу ZIK, він – у вільному доступі для використання всіма медіа, громадськими організаціями.Loading...