середа, 16 липня, 2014, 14:23 Регіони
Волинський суд не поновлює на роботі працівників ДАІ, які не поїхали на Cхід

Волинський окружний адміністративний суд відмовився задовольнити ще два позови про поновлення на роботі колишніх працівників ДАІ, які не поїхали на схід.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Суддя Лозовський відмовився задовольнити позови колишніх працівників волинської ДАІ Ігоря Наумчука та Михайла Андрійчука. Їх звільнили з роботи за порушення присяги, оскільки силовики не поїхали у відрядження на Cхід.

Позивачі переконували, що наказу про їхнє відрядження не існувало, а службові перевірки щодо них практично не проводилися. Тому Наумчук та Андрійчук вимагали поновити їх в лавах органів внутрішніх справ та виплатити гроші за час вимушеного прогулу.

Натомість, представник УМВС Оксана Забощук надала суду копії відповідних рапортів, а також листа від профспілки про згоду на звільнення цих осіб.

Отож суддя відмовився задовольнити позовні вимоги. Ця постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Як відомо, на Волині звільнили 13 працівників ДАІ, які не поїхали на Cхід в зону АТО.

Згодом звільнені оскаржили цей наказ у суді. Якщо один колишній даішник від позову відмовився, то решта на Волині послідовно програє суди.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:31:55