Новини » Політика

«Люстрація» запрошує Ірину Сех до відкритого діалогу із громадою Львівщини у прямому ефірі

Попри написану заяву на звільнення, Ірина Сех і досі очолює Львівщину. Чим відзначилася свободівка за п’ять місяців керування областю, чи виконала свої обіцянки і чи залишиться на посаді? Підсумки діяльності голови ЛОДА підбиватимуть у прямому ефірі програми «Люстрація», що розпочнеться цієї неділі, 20 липня, о 21:00 на телеканалі ZIK.

Відтак Редакційна рада програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини закликає  Ірину Сех не уникати відкритого діалогу з громадою області та запрошує в ефір «Люстрації» у студію ZIK-Львів.

На початку червня минуло 100 днів головування Ірини Сех у ЛОДА. Тоді експерти дійшли висновку: здобутків у керівника області нема. Понад те, її призначення назвали поразкою Майдану.

За останні півтора місяці практично нічого не змінилося. Так, 10 червня Ірина Сех після інавгурації Президента Петра Порошенка подала у відставку. Громадськість області почала активно обговорювати ймовірні кандидатури на вакантне місце. Втім, указу про  звільнення свободівки і досі нема. Тож саме Ірина Сех залишається головою ЛОДА і  продовжує порушувати Конституцію України, суміщаючи дві посади – керівника Львівщини і народного депутата. Численні пікети активістів з вимогою здати депутатський мандат результатів не дали.

А от чим справді відзначилася Ірина Сех на посаді, то це щедрою роздачею посад на Львівщині своїм однопартійцям. Зокрема,  ВО «Свобода» практично повністю контролює екологічну сферу в області.

Так, депутат-свободівець Олексій Балицький став керівником департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА. Водночас він очолює і відповідну комісію в Львівській облраді. Керівником екоінспекції у Львівській області є Роман Дасюк – помічник  Андрія Тягнибока. А на початку липня  депутат ЛОР від ВО «Свобода» Осип Магур очолив департамент агропромислового розвитку ЛОДА.

І справді несподіваним рішенням Сех стало призначення 23-річного шкільного  вчителя Андрія Хамика головою  Городоцької РДА.

Варто зазначити, що новопризначені від Сех неодноразово ставали фігурантами «Люстрації». Утім, попри обіцянки, так і не приходили у прямий ефір програми. Експерти назвали це банальним боягузтвом.

Нагадаємо, саме Ірина Сех, як новий голова ЛОДА, стала першим фігурантом програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини у березні цьогоріч.

«Люстрація» – програма Люстраційного  комітету Майдану Львівщини. Гостей, експертів у студіях, модераторів прямих ефірів визначає Редакційна рада Комітету. Контент програми не є власністю телеканалу ZIK, є у вільному доступі для використання всіма медіа, громадськими організаціями.

 

Loading...