Новини » Київ 14 липня, 2014, 17:30
У Києві пікетуватимуть посольство Франції за військову співпрацю з РФ. Трансляція на ZIK.UA о 18:45

Сьогодні, 14 липня, у Києві під гаслами «Вшануй Бастилію, вшануй Майдан» і «Наша вимога – як сталь, не дай Путіну Містраль» пікетуватимуть працівників посольства Франції в Україні. Представники столичних громадських організацій та громадяни Франції, які проживають в Україні, протестуватимуть проти співпраці французького уряду з Кремлем у військовій сфері.

Організатори акції протесту наголошують, що пікет приурочено до дня національного свята Французької республіки – Дня захоплення Бастилії. Цей день в історії французької держави символізує перемогу демократії над тоталітарним самодурством і засвідчення поваги до цінностей цивілізованого суспільства.

«Саме тому у цей день співробітникам посольства, які готуються прийти на закритий бенкет у колишню резиденцію Януковича на вул. Десятинній, 12, ми плануємо нагадати про забуті ними європейські цінності. Тільки так у нас є шанс переконати Францію не озброювати агресора», – налогошували ініціатори акції простесту.

Нагадаємо, 2010 року уряд Франції підписав угоду з Москвою про продаж двох надсучасних універсальних десантних кораблів «Містраль». Незважаючи на військову агресію з боку РФ по відношенню до Грузії і України, офіційний Париж наголошує, що не порушить контрактних зобов’язань перед Москвою. Більше того – у Франції триває вишкіл 400 російських військовиків, які обслуговуватимуть «Містралі». На позицію керівництва Франції не вплинуло навіть те, що її союзники з блоку НАТО ще на початку березня цього року заявили про зупинення військової співпраці з Росією.

За перебігом пікету стежитиме репортер телеканалу ZIK Максим Осовський.

Дивіться stream-трансляцію на головній сторінці телеканалу ZIK.


Broadcast live streaming video on Ustream
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 20:07 :59