Новини » Львів 9 липня, 2014, 18:20
Торговельні мережі на Львівщині зобов’яжуть маркувати російські товари

Львівська облрада прийняла рішення, відповідно до якого на території області маркуватимуть товари російського виробництва та проводитимуть акції на підтримку українського товаровиробника.

«За» рішення про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території Львівської області у 2014-2016 роках та план заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки проголосували 65 депутатів на сесії 8 липня.

Відповідно до цього рішення передбачається маркування товарів російського виробництва, проведення акцій на підтримку українського товаровиробника, проведення інформаційно-пропагандистських заходів.

Виконання цього плану депутати доручили голові Львівської ОДА Ірині Сех.

Відповідно до плану заходів ЛОДА спільно з місцевими органами виконавчої влади має вжити заходів для запровадження спеціального маркування товарів російського походження з виразною позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та розміщення цих товарів на окремих полицях.

Передбачається зобов’язати торгові підприємства наносити зображення прапора Російської Федерації на цінники російських товарів. Російським товаром вважається товар, який вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території РФ, чи товар, виробником якого є громадянин РФ чи юридична особа, зареєстрована у РФ.

Окрім того, заплановано провести акцію на підтримку українських товарів «Купуй українське», запровадити в комунальних засобах масової інформації рубрику «Геть російських окупантів!»; ініціювати запровадження цієї рубрики в приватних засобах масової інформації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 06:51 :28