Новини » Львів 8 липня, 2014, 23:55
В українській правоохоронній системі, попри останні зміни, порядку так і немає, – Шемчук

Антитерористичну операцію потрібно завершити силовим варіантом. Події у «гарячих точках» країни повинні закінчитися повним розгромом терористів.

Таку думку висловив   екс-губернатор Львівщини, екс-прокурор АР Криму Віктор Шемчук під час політичного ток-шоу «Прямим текстом. Бліц» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK).

Учасник програми переконаний: українським ЗМІ потрібно спрямувати всю силу, щоб розвінчати міф про Донбас, що це, буцімто, окремий регіон з окремою ментальністю. Варто  провести розслідування та показати  українському народові матрицю, в яку загнала ці регіони Російська Федерація.

Віктор Шемчук каже, що в українській правоохоронній системі, попри останні зміни у  верхівках влади, порядку так і немає.

«Я розчарований, що протягом шести місяців наша правоохоронна і судова системи не ухвалили рішення про вину чи невинуватість тих осіб, про яких сьогодні говорить весь український загал», – каже екс-губернатор Львівщини.

Він, як колишній слідчий, переконаний, що кримінальні справи щодо корупції у великих масштабах або ж про зазіхання на незалежність Української держави можна розкрити протягом двох місяців.

«Якщо мені запропонують роботу в органах державної влади України, я не буду відмовлятися, яка б ця посада не була б», – додав учасник програми. 

Також гість програми розповів, що, ймовірно, до початку наступної сесії Верховної ради, у якій розглядатимуться зміни запропоновані Петром Порошенком до Конституції, будуть вирішенні питання про ті чи інші кадрові призначення, і Львівщини зокрема.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 18:57 :31