Новини » Регіони 8 липня, 2014, 14:49
На Волині переселенці не хочуть жити у селі і працювати за 1700 грн в місяць
Переселенці з Донбасу. Фото: provce.ck.ua
Переселенці з Донбасу. Фото: provce.ck.ua

На Волині деякі переселенці нарікають на роботу соціальних служб і не погоджуються з умовами проживання у селах, куди їх поселяють.

Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Волинь прийняла уже майже півтисячі переселенців зі Сходу і Криму. Більшість із них працевлаштувалися і знайшли житло. Керівництво області каже, що тут готові й надалі приймати переселенців. Однак тепер декотрим із них змушені ставити категоричні умови.  

«Є  такі сім’ї, які приїхали і вважають, що керівництво області повинне забезпечити їх житлом. Наразі ми знаємо, що немає ніякої державної програми, кожна область виходить з тих можливостей, які має», – резюмує  заступник директора департаменту соціальної політики Волинської ОДА Оксана Гобод.

Переселенці скаржаться: мовляв, не хочемо працювати за 1700 гривень на місяць. Також нарікають, що досі немає житла. Однак у Центрі зайнятості розповідають, що деякі волинські роботодавці і працевлаштовують, і, навіть, дають дах над головою. Було б бажання трудитися.

«Может кто-то из богатых людей посодействует. Мало ли. В село не хочу, я в селе никогда не роботал, коренной житель города. Привык роботать не на селе», – нарікає переселенець Роман Євтушенко.

У департаменті соціальної політики запевняють, що  тим, хто звернувся до соціальних працівників, проводять усі виплати й пропонують житло у селах. На Волині пустують 1200 порожніх будинків, однак селитися туди бажаючих немає. Відтак переселенці звертаються до Міністерства соціальної політики. Мовляв, їдучи на Захід, сподівалися комфорту й більшої матеріальної підтримки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 03:44 :45