Новини » Регіони

У Рівному збирають підписи за відновлення роботи сміттєпереробного заводу

7 липня в Рівному стартувала кампанія збору підписів за відновлення роботи сміттєпереробного заводу.

Про інформує власкор IA ZIK.

За словами керівника підприємства Святослава Євтушенка, вона має на меті привернути увагу Президента та Верховної Ради до проблем, через які нині завод стоїть. Вони полягають у законодавчій площині.

Як стверджує Святослав Євтушенко, свого часу Верховна Рада прийняла закон, яким зобов’язувала сміттєпереробні підприємства пройти процедуру ліцензування їхньої діяльності. Іншим же законом діяльність з переробки сміття не підпадала під ліцензування.

Численні звернення депутатського корпусу Рівненської міської ради на адресу владних структур з проханням врегулювати проблему на законодавчому рівні, які приймалися протягом останніх місяців, результатів не дали.

Ініціатори ідеї розповсюдили текст петиції до керівництва держави, під яким мешканцям регіону пропонується поставити підпис.

«В умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, простоювання сміттєпереробного заводу через неузгодженість законів є злочином проти суверенітету власної держави. Адже завод, крім зменшення негативного екологічного впливу на природу, розрахований на виготовлення альтернативного палива, яке у всіх розвинених країнах уже давно стало замінником дорогого російського газу», – зазначається в документі.

Нагадаємо, Рівненський сміттєпереробний завод був урочисто відкритий 25 червня 2013 року з участю міністра екології тодішнього уряду. А вже 1 грудня підприємство припинило роботу.

 Loading...