п'ятниця, 4 липня, 2014, 10:56 Регіони
У волинському суді СБУ оскандалилася через боротьбу з корупцією

Апеляційний суд Волинської області 4 липня звільнив від адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення колишнього митника Миколу Білецького через малозначимість самого порушення.

Протокол на екс-інспектора склали працівники СБУ, – інформує власкор IA ZIK.

Як стало відомо під час судового засідання, у травні минулого року Білецький був призначений на посаду головного інспектора відділу Ягодинської митниці, але наприкінці року розрахувався. Вже в січні 2014 р. до нього завітали працівники СБУ і склали протокол про корупційне адмінправопорушення. «Гучна» корупційна справа полягала у тому, що молодик не подав декларацію про доходи. Але, як запахло смаженим, то вже 26 травня цьогоріч Білецький заповнив цей документ і здав його до відповідних органів.

Відповідно до постанови Любомльського райсуду, екс-митника визнали винним у корупції та оштрафували на 200 гривень. Однак Білецький подав апеляційну скаргу. Суддя Микола Польовий врахував малозначимість правопорушення та те, що жодних негативних для держави наслідків не настало. Окрім того, Білецький із січня перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною, оскільки дружина влаштувалася вчителькою у школі.

Тож апеляційний суд змінив постанову суду першої інстанції, звільнивши Білецького від адміністративної відповідальності. На думку служителя Феміди, у цьому конкретному випадку можна обмежитися усним попередженням.

Вердикт суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 21:59:02