Новини » Регіони 3 липня, 2014, 6:29
На Рівненщині створено групу, яка вивчить ситуацію з видобутком бурштину
Фото: ogo.ua
Фото: ogo.ua

Робочу групу для детального вивчення ситуації, що склалася у Рівненській області з видобутком бурштину створено в Рівненській обласній раді. Відповідне розпорядження підписав голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Головою робочої групи призначено першого заступника голови обласної ради Олександра Данильчука. Заступник голови робочої групи – голова постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього природного середовища Володимир Грицайчук.

Михайло Кириллов доручив робочій групі подати висновки та пропозиції щодо врегулювання ситуації з видобутком бурштину на розгляд постійних комісій обласної ради та сесії обласної ради.

Нагадаємо, останнім часом ситуація із незаконним видобутком бурштину на Рівненщині загострилася. Як ми вже повідомляли, 9 травня в Сарненському районі відбувся збройний конфлікт між місцевими старателями та кількома десятками мешканців інших областей, котрі приїхали на місце незаконного видобутку бурштину. Наразі проводиться слідство.

А вчора в другій половині дня  в Сарненському районі місцеві мешканці, котрі займаються видобутком бурштину, перекрили рух транспорту трасою Київ-Варшава. Крім того, вони ще й перекрили рух трасою на селище міського типу Клесів.

Старателі таким чином протестували проти того, що досі видобуток бурштину не узаконений.

За даними правоохоронців, учасниками акції стали близько 350 людей.

Довідка ІА ZIK.

До складу робочої групи також увійшли голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Валентин Крока, голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Григорій Мініч, голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села Ігор Брошук, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Георгій Лебедюк, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Юрій Богданович.

Членами робочої групи також є директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко, начальник Державної екологічної інспекції у Рівненській області Петро Колодич, начальник головного управління Держземагентства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю управління міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області Олексій Харкевич, начальник Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області Вадим Гарбарук.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-23 19:55 :02