Новини » Політика 3 липня, 2014, 7:35
Каплін: АТО потрібно перевести у воєнний стан
Українська військова колона поблизу Краматорська
Українська військова колона поблизу Краматорська

Керівники сектору безпеки і оборони скаржаться на те, що в Кабміні неможливо провести жодне рішення через бюрократію, яка там панує. Через півтора місяці ми входимо в зиму. Солдатів необхідно буде забезпечити належними речами. Для цього не проводиться ніяка підготовка.

Про це заявив секретар комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Каплін в ефірі «5 каналу», – передає прес-служба телеканалу.

Як наголосив С.Каплін, управління антитерористичною операцією на сході потрібно передати ЗСУ.

«Ми сьогодні повинні перевести АТО у фактичний воєнний стан. Сьогодні можна і потрібно підготувати низку змін до Закону України про антитерористичну діяльність. Там забезпечити передачу управління Антитерористичною компанією до Збройних сил України, терміново внести інші зміни, і приєднати сьогодні весь наш військовий потенціал для реалізації наших цілей, спрямованих на захист суверенітету – це перше. По друге, Кабмін нарешті повинен почати займатися антитерористичною діяльністю. Я сьогодні протягом трьох годин вислуховував скарги основних керівників сектору безпеки і оборони, які скаржаться на те, що в Кабміні неможливо провести жодне рішення через бюрократію, яка там панує. Неможливо отримати гранатомети, зброю, провести якісь формальності і таке інше. Досі діє так звана постанова № 1282від 2002 року, за якою просто нічого не можна виграти. Ні у диверсантів, ні у терористів, ні у Росії, ні у якоїсь найменш забезпеченої країни. Третя складова – стаття 3 Закону про антитерористичну діяльність чітко регламентує, що відповідальні за все Кабмін і Яценюк. Не треба на Президента спихати всю відповідальність. Пот-третє – треба розуміти, що через півтора місяці ми входимо в зиму і ми повинні готуватися до зимового періоду. 150 мільйонів гривень для того, щоб купити солдатам печі, намет, забезпечити у речовому відношенні солдат, просто немає. І у цьому напрямку не проводиться жодної підготовки», – заявив Каплін.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 23:01 :27