Новини » Політика 27 червня, 2014, 4:48
Ситуацію на Донбасі контролюють бандити, прикриваючись якоюсь вигаданою ідеологією, – нардеп

Ситуацію на сході України контролюють бандити, які, прикриваючись якоюсь вигаданою ідеологією, насправді займаються мародерством і бандитизмом. Президент Петро Порошенко вчиняє мудро: він веде переговори з платниками податків тих прем’єр-міністрів і президентів, які в Європі усуваються від допомоги Україні і цим самим ведуть курс на Третю світову війну.

Про це заявив секретар комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Каплін в ефірі «5 каналу»

«Переговори з Путіним – це переговори з «пустункою». Він не контролює ситуацію на Донбасі. Я знаю гарно там ситуацію, бо є секретарем профільного комітету з питань національної безпеки і оборони, і контактую з внутрішньою розвідкою, із зовнішньою розвідкою, зі Службою безпеки України», – заявив Каплін.

«Контролюють ситуацію бандити. Це вже різнорідне бандитське середовище. В одному Лисичанську – 4 бандитських угруповання. І якби це не був прямий ефір і тут би не було жінок, я би вам процитував, як ці лідери бандитських угруповань ставляться до Путіна, Медведчука, Шуфрича і таке інше. Вони не збираються складати зброю, вони говорять так: «Я прийшов з армії і був змушений заплатити гроші, щоб мене спустили в шахту». І вони чекали на цей момент, коли отримають автомат. Тепер вони спекулюють якоюсь ідеологією, яку вони там вигадали для прикриття, а насправді це звичайне мародерство, бандитизм, а згодом це буде бізнес – ви за вуха і за ноги їх не відтягнете від думки, від бажання далі займатися цим бандитизмом, не відтягнете. Тому вихід із ситуації наступний: ми дали сигнал, мудрий Президент Порошенко насправді зараз веде переговори з світом, а не з Медведчуком чи з Путіним. Він веде переговори з платниками податків тих прем’єр-міністрів і президентів, які в Європі усуваються від допомоги Україні і ведуть курс на Третю світову війну. Мені наша Батьківщина, Україна, нагадує Христа, якого розіп’яли – з одного боку агресією Путіна, з іншого – байдужістю Європи», – заявив Каплін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:27 :20