п'ятниця, 27 червня, 2014, 13:55 Регіони
Активісти у Луцьку бунтують проти кадрової політики Авакова
Активісти «Правого сектору». Фото: tsn.ua/УНІАН
Активісти «Правого сектору». Фото: tsn.ua/УНІАН

Перед виїздом на Схід для участі у боротьбі проти сепаратистів, активісти Правого сектору Волині та Автомайдану 27 червня завітали до скандальних керівників волинської міліції.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Спочатку десятки активістів завітали до приміщення УМВС у Волинській області. Чергові на вході хотіли завадити, але на них ніхто особливої уваги не звернув. Тоді один із них закричав: «Озброюй караул!».

Активісти спершу зайшли до заступника начальника УМВС в області Михайла Руденка, підлеглі якого у розпал революційних подій порушували кримінальні справи на євромайданівців. Йому на стіл поклали шину та заявили, аби писав заяву на звільнення. На це Руденко відповів, що, мовляв, рішення приймає не він, а міністр Аваков.

На це активісти ПС, які сьогодні вирушають на Схід, запропонували йому їхати разом з нами. Але Руденко відмовився. Спілкування тривало на підвищених тонах. Зрештою, керівник Правого сектору Волині Павло Данильчук заявив, що в разі перебування Руденка в кріслі заступника начальника УМВС після їхнього повернення зі Сходу, розмова «буде іншою». Адже протягом кількох місяців Аваков не реагував на всі звернення про зміну заступників начальника УМВС Волині, хоча це – номенклатура міністерства.

Після цього активісти пішли до кабінету іншого скандально відомого заступника керівника волинської міліції – Олександра Никитюка. Але двері виявилися замкненими. Тож люди лишили біля кабінету автомобільну шину. На виході з будівлі їх зустріли два працівники міліції у бронежилетах та захисних шоломах у руках.

Після цього активісти поїхали до приміщення УДАІ області. Але ворота на в’їзді на територію зачинили, як тільки прибула перша машина. Однак активісти самотужки відчинили ворота та підійшли до входу до приміщення УДАІ. Тут їх зустрів начальник управління Андрій Кравченя. Розмова із ним також була вельми емоційною, на підвищених тонах.

Активісти закидали Кравчені, що його призначення відбулося всупереч обіцянкам про попереднє громадське обговорення. Більше того, представник Автомайдану Ігор Оборонов стверджує, що хабарництво в ДАІ як було, так і лишилося. Своєю чергою, Кравченя відповів, що змінилося керівництво МРЕВ, луцького відділу ДАІ. «Ми свої зобов’язання виконали», – зазначив він.

Однак і йому Павло Данильчук порекомендував іти з посади. У протилежному випадку розмова буде іншою.

У підсумку візиту на «козирку» входу до будівлі УДАІ опинилася автошина, а на дверях з’явився напис «Банду геть».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:23:30