середа, 25 червня, 2014, 13:16 Львів
У Львові запрацювало економічне представництво Малопольщі

У Львові офіційно розпочало роботу економічне представництво Малопольського воєводства Республіки Польща, яке має стати майданчиком для співпраці бізнесу обох держав. Офіс представництва діятиме на базі Львівської торгово-промислової палати.

Про це 25 червня повідомив кореспондент IA ZIK.

В урочистому відкритті представництва Малопольського воєводства у Львові взяли участь другий секретар посольства Республіки Польща в Україні, керівник відділу торгівлі та інвестицій Малгожата Гавін, директор департаменту з обслуговування інвесторів Малопольського агентства Беата Гурска-Нєц, консул Генконсульства Польщі у Львові Марцін Зєнєвіч, а також перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник та голова бюджетної комісії Львівської облради Ярослав Качмарик.

Як зазначила другий секретар посольства Республіки Польща в Україні Малгожата Гавін, відкриття представництва Малопольського воєводства у Львові – це є відповідь на очікування польських підприємців. «Цей офіс має активізувати співпрацю українського та польського бізнесу, бути платформою для їх співпраці», – зазначила вона.

Голова бюджетної комісії львівської облради Яролсав Качмарик зауважив, що відкриття представництва зробить Львів і Краків «ближчими і більш зрозумілими в економічній співпраці». «Насправді люди вже давно між собою співпрацюють. Відкриття представництва дозволить систематизувати цю співпрацю», – зазначив він.

Директор департаменту з обслуговування інвесторів Малопольського агентства Беата Гурска-Нєц повідомила, що ідея відкриття представництва зародилася два роки тому під час економічної конференції у Польщі. Тоді під час опитування польські бізнемени вказали, що бачать напрямки розвитку свого бізнесу у країнах Східної Європи, Україні, Росії, державах Прибалтики.

«Проект роботи представництва розрахований на два роки, потім ще п’ять років має тривати період його завершення. Але ми не закладаємо кінцевої дати співпраці, сподіваємося, що вона буде розвиватися», – зауважила Беата Гурска-Нєц.

На її думку, очікуваними напрямками співпраці Малопольського воєводства та Львівщини є сектор ІТ, медичних, реставраційних послуг, сільськогосподарсько-споживчий сектор.

Президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас розповів, що у межах представництва планується організовувати тренінги та семінари для підприємців щодо їх роботи в країнах ЄС, організовувати торгово-економічні місії до Кракова і до Львова.

Керівником представництва Малопольського воєводства у Львові є Юрій Булик.

Довідка.

Малопольща – один із 16 польських регіонів, розташований у південній частині країни, на кордоні зі Словацькою Республікою, столицею якого є місто Краків – нині потужний культурний, науковий та економічний осередок, вигідне місце розташування для бізнесу.

ї

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 14:18 :48