вівторок, 24 червня, 2014, 12:27 Регіони
Психологічна служба Майдану перетворилася на громадське об’єднання

Фахівці, які працювали волонтерами психологічної служби Майдану, створили громадське об’єднання «Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Про це IA ZIK повідомила луцький психолог, керівник відділу фандрайзингу ГО «Асоціація фахівців з подолання психотравмуючих подій» Тетяна Романова.

До нової організації увійшли фахівці (психологи, психотерапевти та психіатри) самоорганізованої «Психологічної служби Майдану». До об’єднання долучилося 117 психологів з Києва та інших міст України.

Основні напрямки роботи ГО «Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій»:

надання психологічної підтримки пораненим на Майдані та під час військових дій на Сході України;

надання психологічної допомоги родинам загиблих;

надання психологічної допомоги особам, що страждають на посттравматичний стресовий розлад;

робота з переселенцями з Криму та Сходу;

робота з дітьми загиблих під час протистоянь;

робота з дітьми-переселенцями;

психологічна допомога особам, що зазнали катувань та тортур;

тренінгові робота з військовими, що безпосередньо беруть участь у бойових діях;

робота з групами швидкого реагування;

навчання психологів у регіонах України роботі з посттравматичним стресовим розладом.

«Психологічна допомога виявилася надзвичайно затребувана суспільством під час протистояння на Майдані, окупації Криму, подій на Сході. На жаль, потреба в ній не зменшується, а лише зростає. Люди переживають травматичні події навіть не беручи участь у військових діях», – стверджує Романова.

Розгорнувши конкретну діяльність з надання психологічної та психотерапевтичної допомоги кожному, хто її потребує – психологічне співтовариство взяло на себе відповідальність за психологічне здоров’я українців. Проте, громадському об’єднанню потрібна допомога. Адже вся робота здійснюється наразі виключно за власні кошти членів психологічної служби Майдану, а зараз ГО «Асоціація фахівців з подолання психотравмуючих подій». Фахівці об’єднання просять долучитися спонсорів та меценатів, надати посильну фінансову допомогу.

Довідка IA ZIK.

Психологічна служба Майдану була створена за ініціативою психологів, психотерапевтів та психіатрів, які працюють на волонтерських засадах та надають безкоштовну якісну професійну соціальну і  психологічну допомогу тим, хто її потребує в рамках своє компетенції та  етичного кодексу.

Служба працює з 2 грудня 2013 року, а з 25 січня 2014 року.

Діє гаряча лінія психологічної допомоги: тел. 380 99 093 80 10 (МТС), 380 68 6994171 (Київстар) і 380 93 436 67 33 (Life), за якими можна дізнатись про контактні номери фахівців із Української спілки психотерапевтів, які надають безкоштовну психологічну допомогу в областях.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 23:56 :16