Новини » Львів 23 червня, 2014, 13:40
Нардеп Дубневич відзвітував перед виборцями Городоччини та Самбірщини
Ярослав Дубневич. Фото: gazeta-horodok.com.ua
Ярослав Дубневич. Фото: gazeta-horodok.com.ua

В неділю, 22 червня, депутат Верховної Ради України, член фракції УДАР Ярослав Дубневич звітував про свою діяльність перед виборцями Городоцького та Самбірського районів.

Виступаючи перед мешканцями Городоччини в приміщенні Народного дому м. Городка, Ярослав Дубневич наголосив, що з часу обрання депутатом Верховної Ради України він став автором або ж співавтором 26 проектів Законів та Постанов ВРУ. З них: у 2012 році 2; у 2013 році 20; у 2014 році 4 - повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»..

Серед них варто виділити такі, що мають особливе значення для мешканців Львівщини, як прикордонного регіону. Так, зокрема, ним було ініційовано розгляд проекту Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту» №4341 від 03.03.2014 – законопроект, який збільшує термін перебування авто з транзитними номерами на території Украхни з 5 до 30 днів.

«Знаю, що цей проект закону є дуже важливий для мешканців Львівщини. Багато отримую з цього приводу запитань. Зараз він перебуває на розгляді в профільних комітетах. Сподіваюсь, що вже найближчим часом парламент його підтримає», – відзначив депутат.

Звітуючи про роботу на окрузі, депутат нагадав, що базує свою діяльність на передвиборчих угодах з громадами округу. Зокрема, під час передвиборчої кампанії у 2012 році між місцевими громадами Городоцького району та кандидатом в депутати Ярославом Дубневичем було укладено 32 передвиборчі угоди. Кожна з них складається з кількох конкретних пунктів. З них за 2013 рік вдалось виконати 12 пунктів, виконується 9. Зокрема, це і придбання другого реанімобіля для Городоцької ЦРЛ, і допомога в реконструкції Комарнівської школи, і ремонти народних домів, бібліотек та шкіл району.

Звітуючи в місті Рудки Самбірського району, депутат також розповів про хід виконання своїх передвиборчих зобов’язань перед громадами району.

Попри значний перелік місцевих проблем, більшість питань, які задавали депутату, стосувались військових дій на Сході країни, проблеми забезпеченості української армії, перевиборів українського парламенту, заборони діяльності Комуністичної партії та Партії Регіонів, проведення люстрації.

З цього приводу депутат наголосив, що Україна виявилась неготовою до військової агресії з боку Росії, відтак, для забезпечення військових усім необхідним потрібні зусилля кожного Українця.

«Ми воюємо з цілою країною, бойовики якої озброєні до зубів, навчені досвідом Чечні та Абхазії, сьогодні тероризують мирне населення Сходу України. Скажу відверто – ми не було готові до цієї війни. Ми змушені вчитись в бою. Ми за свої гроші і своїми зусиллями оснащуємо напіврозвалену армію. За свої гроші купуємо бронежилети та шоломи, перевозимо через кордон.

Тому вважаю, що сьогодні кожен має долучитись відповідно до своїх можливостей для допомоги нашим хлопцям на передовій. Саме тому протягом трьох місяців моїй команді вдалось надати допомогу військовим частинам з Львівській області, а також – прикордонникам, які відправляються на Схід у вигляді 150 бронежилетів, 600 спальних мішків, захисних шоломів та іншого устаткування та обладнання».

Депутат повідомив, що неодноразово звертався і до Прем’єр-міністра, і до виконуючого міністра оборони з проханням від імені держави офіційно звернутись до урядів країн ЄС щодо цього питання. «В розмові зі мною мої колеги з Польщі запевнили, що готові надати за помірні кошти ці бронежилети, але потрібне офіційне звернення. Окрім цього, ми, спільно з іншими депутатами від Львівщини підписали звернулись до керівників Євросоюзу з проханням – спростити процедуру продажу і купівлі засобів спеціального захисту якими є бронежилети та шоломи і скасувати перешкоди на державному кордоні з Україною», – наголосив Ярослав Дубневич.

Обранець також підтвердив, що він особисто, як і вся фракція УДАРу у Верховній раді підтримує ідею повного перезавантаження влади в країні через проведення позачергових виборів народних депутатів.

Депутат, також наголосив, що вважає особисті зустрічі найкращою формою роботи з виборцями.

«Для мене особисто надзвичайно важливі такі зустрічі адже тільки так можна продемонструвати громаді, що під лежачий камінь вода не тече. Ми маємо спільно разом, єдиною злагодженою командою, крок за кроком, з ініціативними групами працювати над тим, щоб створити для себе, своїх дітей європейську Україну вже сьогодні. На кожній такій зустрічі я намагаюсь пояснити, показати на конкретних прикладах, що зміни починаються на рівні сільської громади. Якщо є така ініціатива і є люди, які готові витратити на це трохи свого часу – тоді знайдуться і однодумці, і підтримка з боку держави, і меценати», – відзначив народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:48 :05