Новини » Львів

Роман Дасюк не прийшов у студію «Люстрації», натомість відвідав відкритий майданчик у Львові

Ще на початку ефіру програми «Люстрація» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK) модератор ефіру Стас Гордієнко оголосив, що запрошений на програму, начальник Держекоінспекції у Львівській області Роман Дасюк запізнюється, однак вже «на підході». А через півгодини Роман Дасюк з’явився на відкритому майданчику «Люстрації» у Львові.

«Я вже дуже спізнювався на ефір програми, тому вирішив відповідати на запитання із громадського майданчика біля пам’ятника Шевченкові у Львові. Так буде навіть краще, адже я тут – ближче до людей та зможу усіх вислухати», – розповів Дасюк.

 

Також Дасюк заявив, що першим ділом викорінюватиме корупцію із Держекоінспекції.

 

«Середній розмір заробітної платні у еконінспекції – 1700 гривень. Я вважаю, що саме така маленька зарплата – одна із основних причин корупції. Тому ми уже створюємо відповідні законопроекти, щоб винести роботу Держекоінспекції на відповідний рівень», – додав Роман Дасюк.

 

Нагадаємо, згідно із рішенням редакційної ради «Люстрації», фігурантами наступної програми стали нещодавно призначений керівник Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Дасюк та його «колега», директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Олексій Балицький, який одночасно очолює екологічний комітет у Львівській облраді.

 

Варто зазначити, що Олексій Балицький був серед останніх призначень голови ЛОДА «свободівки» Ірини Сех, яка нещодавно написала заяву на звільнення, та є її однопартійцем, так само як і новопризначеннй головний екоінспектор Львівщини Роман Дасюк.

Loading...