Новини » Політика 19 червня, 2014, 10:05
«Украерорухом» керуватиме Дмитро Бабейчук
«Украерорухом» керуватиме Дмитро Бабейчук. Фото: segodnya.ua
«Украерорухом» керуватиме Дмитро Бабейчук. Фото: segodnya.ua

Міністерство інфраструктури України призначило в.о. генерального директора Держпідприємства обслуговування повітряного руху України («Украерорух») Дмитра Бабейчука.

Таке рішення закріплено згідно з наказом міністерства №102-о від 18 червня 2014 року, повідомила його прес-служба.

Д. Бабейчук очолював один із департаментів Державної авіаційної служби України.

Як повідомлялося, згідно з наказом міністра інфраструктури Максим Бурбака «Про відсторонення Юрія Чередниченка від виконання обов’язків голови «Украероруху» на час проведення перевірки господарської діяльності підприємства керівником ДП тимчасово був призначений Сергій Здоровець, який раніше вже очолював підприємство. Після цього «Украерорух», всеукраїнська профспілка «Федерація профспілок авіадиспетчерів України» і «Федерація профспілок авіапрацівників радіолокації радіонавігації України» 3 червня направили Президенту України Петру Порошенку та Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку листа з вимогою відставки міністра інфраструктури у зв’язку з відстороненням Ю. Чередниченка від керівництва «Украерорухом».

Тоді ж працівники «Украероруху» зібралися біля в’їзду на підприємство з метою недопущення на робоче місце новопризначеного керівника С. Здоровця, який нібито мав прибути до 12:00.

Пізніше, 4 червня, «Украерорух» повідомив, що його центральний офіс блокують представники силових структур.

Крім того, у четвер 5 червня, в. о. голови адміністрації президента України Сергій Пашинський повідомив, що СБУ розпочала розслідування щодо гендиректора «Украероруху» Ю. Чередниченка за підозрою в державній зраді, пише Інтерфакс-Україна.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:23 :29