Новини » Львів 18 червня, 2014, 19:57
Ляшка облили зеленкою біля приміщення Львівської обласної телерадіокомпанії. Оновлено

Лідера радикальної партії Олега Ляшка сьогодні близько 22:00 облили зеленкою. Це сталось біля Високого замку, перед будівлею Львівської обласної телерадіокомпанії.

 

Про це у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» (щосереди о 22:00 на телеканалі ZIK) розповів автор та ведучий програми Дмитро Добродомов.

Олег Ляшко приїхав взяти участь у програмі «Народний контроль» в ефірі телеканалу ZIK. Коли нардеп під’їхав до приміщення львівського телебачення, натовп невідомих молодиків став вигукувати «Ганьба!» та вимагати, щоб нардеп вийшов до них.

«Ми вийшли з машини і побачили натовп близько 100-150 людей, які просто стояли», – розповідає фотограф Олега Ляшка. Це були в основному молоді люди 16-17 років.

Коли у Луганську до мене ломилися «колоради», то хоча б було зрозуміло, що вони хочуть, але від Львова я такого не чекав, – Олег Ляшко

«А що ви тут робите?», – запитав О. Ляшко. У відповідь він нічого не почув, однак вже буквально перед самим входом до будівлі молодики підбігли і облили О. Ляшка зеленкою. Потім швидко побігли у натовп.

Сам Ляшко твердить, що це так Свобода зустрічає його у Львові. «Я можу тільки припускати хто це: або свободівці, або «колоради». Хоча, звідки у Львові можуть взятися «колоради»?», – роздумував Ляшко.

Присутній у студії народний депутат України Маркіян Лопачак відразу ж заперечив причетність своєї політсили до такої «акції». «Повірте, «Свобода» не ставить собі за мету обливати Ляшка зеленкою під телестудією. Зараз ми займаємось кориснішими для України справами», – запевнив нардеп.

Охороні телеканалу ледве вдається стримати натовп від подальших дій. Міліція прибула на місце події, однак просто подивилася на те, що відбувається, і поїхала.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 13:24 :18