вівторок, 17 червня, 2014, 13:32 Львів
Львівську ОДА очолить Степан Кубів, – джерело
Степан Кубів. Фото: Роман Балук/ZIK
Степан Кубів. Фото: Роман Балук/ZIK

Львівську ОДА очолить Степан Кубів, який наразі є головою Національного банку України.

Про це IA ZIK повідомило поінформоване джерело.

Нагадаємо, раніше голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік заявив, що у Верховній Раді може бути порушено питання про компетенцію голови Національного банку України (НБУ) Степана Кубіва, якщо НБУ не зробить конкретних кроків щодо стабілізації курсу гривні.

Як відомо, 15 червня під час програми «Люстрація» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK) тривало обговорення претендентів на посаду голови Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, об’єктами громадської люстрації у прямому ефірі стали Ярослав Рущишин, Андрій Кіт, Віталій Ломакович та Олег Мандюк, яких називають серед можливих кандидатів на цю посаду.

Як повідомлялося, 10 червня Ірина Сех написала заяву на звільнення з посади голови ЛОДА і подала її на погодження в Адміністрацію Президента України. Понад три місяці Сех незаконно суміщала посади голови облдержадміністрації та народного депутата України. До речі, саме Ірина Сех була фігурантом першого ефіру програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини «Люстрація».

Нагадаємо, що активісти громадсько-журналістського руху «Народний контроль» заявили, що підтримають того чи іншого кандидата на посаду голови ЛОДА тільки після його публічного обговорення.

Додамо, що «Люстрація» – програма Люстраційному комітету Майдану. Гостей і експертів прямих ефірів визначає Редакційна рада. Контент програми не є власністю телеканалу ZIK та є у вільному доступі для використання всіма медіа, громадськими організаціями.

Із червня програма виходить в оновленому форматі – одразу із двох студій – ZIK-Львів та нової – ZIK-Київ. Також розширилася географія прямих «вуличних» включень під час прямого ефіру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 03:48:45