live
Новини » Світ

Голова ОБСЄ висловив співчуття Україні через збитий літак і закликав до зваженості

Буркхальтер стурбований зростанням напруги на Сході України, де триває боротьба з терористами.

Голова ОБСЄ міністр закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтер стурбований зростанням напруги в Україні і закликає всі сторони конфлікту на Сході бути стриманими. Він поспівчував Україні через збитий терористами літак ІЛ-76, на борту якого було 49 українських солдатів, – повідомляє ТСН.

«Він приніс свої щирі співчуття президентові Порошенку і народу України, які стикаються зі спіраллю насильства, в результаті чого зростає кількість загиблих», – повідомляють в ОБСЄ.

При цьому він закликав усі сторони в конфлікті проявити стриманість і продовжити вирішувати складний конфлікт на Донбасі в полі дипломатії.

«Він закликає всі сторони зосередитися на вирішенні своїх розбіжностей шляхом діалогу, а не силою і закликає до сміливих кроків, спрямованих на колективне досягнення мирного врегулювання», – йдеться в повідомленні ОБСЄ про позицію голови організації.

Крім того, головуючий в ОБСЄ висловив стурбованість з приводу «атаки на посольство Російської федерації в Києві і закликав українську владу вжити всі необхідні заходи для забезпечення адекватної безпеки для всіх дипломатичних місій».

 Loading...
Loading...
Loading...