п'ятниця, 13 червня, 2014, 11:53 Львів
Новий ректор Франкового університету не планує різких кадрових змін

Новий ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник не планує приймати різких та необдуманих кадрових рішень. Водночас зазначає, що певні управлінські зміни в університеті відбудуться.

Про це В. Мельник повідомив 13 червня на брифінгу після свого представлення, – передає кореспондент IA ZIK.

«Очевидно, що зміни потрібні. Але хочу сказати, що я з повагою ставлюся до колег, передовсім, проректорів, які працювали. Я їх знаю не один рік – це професійні і відповідальні люди», – повідомив В. Мельник.

За його словами, найперше він планує внести зміни до функціональних обов’язків проректорів та структури управління. «Не тому, що існуюча структура вичерпала себе, а тому що є підходи, які дадуть можливість більш ефективно використовувати фінансові, організаційні, мотиваційні чинники, щоб вони доходили до викладача і студента», – пояснив В. Мельник.

«Я не прихильник революційних змін в освіті. Один мудрець сказав – краще я буду жити зі старою істиною, ніж з новою дурістю. Адже йдеться про людські долі. Я проти того, щоб відразу все кардинально змінювати. Це досить велика інерційність системи. Я вважаю, в цілому курс університету – правильний. Треба модернізувати окремі положення, залучати молодь до процесу управління, а не просто змінювати щось заради того, щоб змінювати.

Медицина і освіта дуже близькі у тому, що тут треба дуже обережно діяти, не нашкодивши, бо за всім є людина з її здоров’ям, самопочуттям. Від цього залежить соціально-психологічний і моральний клімат в колективі», – додав ректор університету.

Він також зауважив, що управлінський досвід та досвід прийняття рішень, здобутий під час роботи в ЛОДА у команді губернатора Мирона Янківа (на посаді заступника голови ЛОДА, – ZIK), згодиться на новій посаді.

Окрім того, В. Мельник зізнався журналістам, що ніколи не й не мріяв стати ректором ЛНУ ім.Івана Франка.

«Таки перед собою висот я не ставив і не мріяв про таке. Так складається доля. Я направду таких завдань не ставив перед собою», – сказав він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 21:51 :54