четвер, 12 червня, 2014, 16:44 Львів
Львів для нас є полюсом стабільності, – голова Французької ділової спільноти

Сьогодні, 12 червня, у Львові відбувається круглий стіл за участю Посла Франції в Україні Алена Ремі, голови та членів Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні», міського голови Львова Андрія Садового, представників Львівської міської ради, французьких та львівських підприємців.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

«Уже понад 20 років в Україну інвестують 120 французьких підприємств. Це дозволяє Франції ввійти у десятку найкращих інвесторів України. Французькі інвестори створили 25 тис. робочих місць в Україні, з них 2 тис. – у Львові. Французькі підприємства цього року є більш активними, і це пояснюється двома речами. По-перше, французький бізнес дуже цікавить місто Львів. Все-таки французи виявляють свою вірність, незважаючи на політичну ситуацію в Україні. По-друге, Львів для нас є полюсом своєрідної стабільності», – зазначив голова Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» Томас Моро.

На зустрічі присутні делегації французьких компаній «Ашан», «БігБорд», «Біопрект», «Креді Агріколь Банк», «Іджіс», «Електрісіте де Франс», ЕРАЙ, «Франс Груп Туризм», «Леруа Мерлен», «Пежо Сітроен Україна» та інші, які представили свої проекти у Львові.

Про інвестиційну привабливість Львова та можливості міста бізнесменам розказав начальник управління інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності ЛМР Сергій Кіраль.

Нагадаємо, французька делегація на чолі з Послом приїхала до Львова на фестиваль «Альфа Джаз Фест», який стартує сьогодні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 13:50 :52