Новини » Львів

З наступного тижня на Львівщині зміниться порядок реєстрації сільськогосподарських земель

З наступного тижня на Львівщині запрацює принцип екстериторіальності стосовно державної реєстрації земель сільськогосподарського призначення. Це дозволить у ручному режимі перерозподілити потоки людей, щоб зменшити черги.

Про це сьогодні, 11 червня, на прес-конференції у Львові заявила голова Державної реєстраційної служби України Ганна Онищенко.

Вона повідомила, що 28 травня був прийняти наказ Міністерства юстиції України про заходи щодо державної реєстрації земель сільськогосподарського призначення – так званий наказ про екстериторіальність.

«Це означає, що керівник обласної реєстраційної служби, знаючи специфіку своїх районів, може своїм наказом визначити, що документи стовно реєстрації права оренди земель сільськогосподарського призначення подаються не лише за місцем розташування земельної ділянки, а і в інший район. Це самостійно визначає керівник, тому що він знає, де є перевантаження, а де є більш вільний реєстратор. І це все може відбуватися в межах області. Таким чином, ми сподіваємося дещо змінити всю чергу», – зазначила Ганна Онищенко.

За її словами, відповідний наказ стосовно Львівської області буде готовий до кінця цього тижня.

 

Loading...