Новини » Львів 11 червня, 2014, 14:35
Львівщина отримає 400 тис. грн від фонду «Східна Європа» на енергозбереження у медицині

У Львівській облраді оголошено переможця конкурсного відбору в рамках програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Перевагу віддали галузі охорони здоров’я. Відтак департамент охорони здоров’я Львівської ОДА отримав від Фонду «Східна Європа» сертифікат на 400 тис. грн для впровадження заходів з енергозбереження.

Про це 11 червня передає прес-служба Львівської облради.

Відповідно до зобов’язань в рамках меморандуму про співпрацю між Львівською облрадою, Львівською ОДА та Фондом «Східна Європа» обласна рада також виділить департаменту фінансовий ресурс в розмірі 400 тис. грн.

Нагадаємо, що у березні цього року було оголошено переможців конкурсу в рамках реалізації програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Переможцями стали міста Жовква та Кам’янка-Бузька, а міські голови цих населених пунктів Львівської області отримали сертифікати – кожен на 400 тис. грн, для реалізації комплексних заходів із енергозбереження в бюджетній сфері.

Довідка.

Програма «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» триватиме від 1 жовтня 2013 року до 30 вересня 2016 року.

Метою Програми є сприяння ефективному використанню енергетичних ресурсів в області через посилення потенціалу місцевих органів влади та бізнесу у сфері розробки, оцінки та запровадження стратегій і проектів у галузі енергозбереження, а також використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 05:29 :02