Новини » Події 11 червня, 2014, 20:47
Добова норма утримання одного військового ганебна – 17,5 гривень, – Каплін

Починаючи від 2008 року жодного разу не переглядалася добова норма на утримання одного військового. Вона становить мізерні 17,5 гривень на день.

Натомість солдат, що перебуває у бойових умовах, повинен щодня отримувати одну тисячу гривень, – заявив народний депутат Сергій Каплін у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» телеканалу ZIK.

«Світові екперти кажуть: для належного утримання армії держава має виділяти щороку 3% ВВП, – пояснив нардеп. – В Україні розмір ВВП становить 1 трильйон 100 мільярдів гривень. Отож наша армія повинна отримувати 30 млрд гривень. Натомість із бюджету виділялося утричі менше. Половина з цього розкрадалася».

На переконання Сергія Капліна, армію України свідомо нищили.

«У нас міністром оборони була людина – громадянин іншої, і як виявилося, ворожої країни, – наголосив нардеп. – Були зірвані великі експортні поставки наших БТР-ів. Урешті контракти перейшли Росії. Грошей для війська нема, але екс-міністри оборони, генерали їздять на «Мерседесах» за 200 тисяч доларів. А в армії... Для порівняння – у нас на озброєнні 4 тисячі танків, у Росії – 15 тисяч. Ми маємо 131 вертоліт, Росія – 1,5 тисячі гвинтокрилів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 12:47 :18