Новини » Львів 10 червня, 2014, 14:50
Львівська облрада стане співзасновником журналу «Дзвін»

У Львівській облраді обговорили можливість входження обласної ради до числа співзасновників часопису «Дзвін», що повинне спростити процедуру фінансового забезпечення журналу. Також учасники наради зосередились на питанні реформування редакційної політики.

Про це 10 червня передає прес-служба ЛОР.

Як зауважив заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак, обласна рада хоче, аби «Дзвін» виходив у світ і розвивався. «Саме для цього ми готові стати співзасновниками часопису. Проте ми чекаємо, що керівництво журналу підготує проект розвитку сучасного друкованого проекту, зберігши при цьому всі якісні та патріотичні принципи і залучивши нові інструменти роботи», – зазначив він.

Окрім того учасники засідання зосередили увагу на важливості промоції часопису серед громадськості. «Журнал – якісний, але, на жаль, коло його читачів не таке широке, як хотілось би. Тому і тут потрібно попрацювати на перспективу. Добре було б створити інтернет-версію часопису, модернізувати зовнішній вигляд друкованого видання, розпочати роботу з окремими авторами. Врешті-решт – забезпечити кожну бібліотеку області примірниками «Дзвону», аби вчителі, школярі та їхні батьки мали змогу читати якісну літературу», – наголосив заступник голови обласної ради.

За підсумками наради Валерій П’ятак доручив профільному департаменту ОДА та управлінню облради докласти всіх зусиль, аби восени розпочати процедуру входження обласної ради до числа співзасновників «Дзвону». В свою чергу керівництво часопису повинне представити на розгляд депутатів стратегію розвитку сучасного літературного журналу.

Нагадаємо, «Дзвін» – щомісячний літературно-мистецький і громадсько-політичний часопис Національної спілки письменників України. Видається у Львові. Заснований 1940 під назвою «Література і мистецтво». Від липня 1945 до лютого 1951 виходив піж назвою «Радянський Львів» як журнал Львівської організації Спілки радянських письменників України. 1951-1989 виходив під назвою «Жовтень». Від 1990 виходить під сучасною назвою «Дзвін».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:32 :15