live
Новини » Спорт

Пішов з життя Давид Тишлер, один з найвидатніших тренерів з фехтування

Вчора 7 червня, у Москві на 87-му році життя після важкої хвороби помер великий фехтувальний тренер, теоретик, методист, творець знаменитої радянської школи фехтування, уродженець Херсону Давид Абрамович Тишлер.

Давид Абрамович Тишлер народився 13 червня 1927 року в Україні, у місті Херсоні. Все своє життя він присвятив фехтування.

Заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор 1956 року в командній першості з фехтування на шабля, учасник Олімпійських ігор 1960. Неодноразовий срібний і бронзовий призер чемпіонатів світу 1955–1959 років, багаторазовий чемпіон Радянського Союзу, пише rusfencing.ru.

Давид Абрамович був Учителем з великої літери. Заслужений тренер СРСР, за час своєї роботи він підготував цілу плеяду видатних спортсменів, серед яких олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи Марк Ракита, Марк Мідлер, Віктор Сидяк, Віктор Кровопусков, Михайло Бурцев. Практично до останніх днів життя він перебував в спортивному залі серед своїх учнів.

Заслужений працівник фізичної культури СРСР та Росії. Протягом багатьох років очолював кафедру теорії та методики фехтування та сучасного п'ятиборства РГУФК (ГЦОЛІФК). Доктор педагогічних наук, професор, автор понад 170 наукових робіт, багато з яких вийшли за кордоном англійською, німецькою, іспанською, французькою, польською, румунською та китайською мовами.

Давид Абрамович, володіючи воістину фундаментальними знаннями в області теорії і методики тренування завжди з ентузіазмом ділився досвідом, допомагаючи сучасним тренерам домагатися високих результатів.

                         

Loading...