Новини » Світ 5 червня, 2014, 3:56
В Україні не громадянська війна, а втручання сусіда у внутрішню політику, – Держдеп США
Озброєні терористи на Донбасі. Фото: ТСН/Reuters
Озброєні терористи на Донбасі. Фото: ТСН/Reuters

Державний департамент США категорично заперечує риторику, насамперед, російських ЗМІ та висловлювань деяких політиків, що в Україні нібито відбувається «громадянська війна».

Про це сказала журналістам у середу в Вашингтоні офіційний представник Держдепартаменту США Марі Харф, передає Укрінформ.

«Ми не дивимося на це таким чином, оскільки громадянська війна означає ситуацію, коли угруповання всередині однієї країни воюють одне з одним», – підкреслила Харф.

Вона зазначила, що Україна стикається з активним втручанням зовнішньої сили, яка підбадьорює озброєних сепаратистів на бойові дії.

«Тут інша держава втручається у внутрішню політику свого сусіда», – підсумувала речник Держдпепу.

Харф також нагадала про зустрічі президента США Барака Обами і Держсекретаря Джона Керрі з обраним президентом України Петром Порошенком, під час яких американська сторона висловила підтримку українському лідеру. Вона зазначила, що Україна зараз стикається з величезними викликами у сферах політичної стабільності, безпеки, відновлення економіки та ще раз підтвердила готовність США надати допомогу українському народу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 19:34 :32