вівторок, 3 червня, 2014, 13:08 Київ
«Украерорух» через підставні фірми прокручує значні суми бюджетних коштів

Нардеп від Партії регіонів Володимир Макеєнко називає «Украерорух», який Держфінінспекція звинувачує у розтратах, «ідеальною структурою». І заперечує будь-які фінансові зловживання на підприємстві. У той же час, держпідприємство «Украерорух» на тендерах із закупівлі авіаційного обладнання через підставні компанії розігрує значні суми бюджетних коштів. Товару закуповують на декілька мільйонів, а списують у 10 разів більше.

Держфінінспекція за результатами перевірки державного підприємства виявила, що при мільярдних доходах від експлуатації неба витрати «Украероруху» належним чином не контролюються, обладнання закуповують за завищеними цінами, а в результаті – держава втрачає кошти в особливо великих розмірах.

Тільки за останні вісім років одна єдина фірма – НВП «Техвестсервіс» – «натендерила» в «Украероруху» майже третину його бюджету. За 4 роки ця фірма, як з’ясували журналісти антикорупційного проекту «Наші гроші» (щовівторка о 22:00 на телеканалі ZIK)», уклала угоди на понад 400 мільйонів гривень.

Кошти пішли переважно на радіолокаційні та навігаційні прилади і їх обслуговування. При цьому за вказаний період «Техвестсервіс» імпортував продукції всього на 40 мільйонів гривень.

Хто поклав до кишені решту 360 млн грн, – дивіться у розслідуванні проекту у вівторок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 17:45 :25