Новини » Події

У Криму арештували і незаконно утримують двох співробітників ЗМІ

Співробітників «Центру журналістських розслідувань» – редактора і журналіста Сергія Мокрушина та режисера Владлена Мельникова, яких в понеділок увечері затримали «бійці самооборони», відвезли в Центральний РВВС.

Їх вивели зі «штабу самооборони» в Сімферополі, посадили в автомобіль та доставили у відділок.

«Самооборонівці» повідомили, що журналісти «затримані у зв’язку з хуліганськими діями», інформує головний редактор «Центру журналістських розслідувань» Валентина Самар, яка знаходиться біля «штабу самооборони» на вулиці Кіровській, 26.

При цьому «силовики» відмовилися називати свої прізвища і статті, на підставі яких були затримані журналісти. Також вони відмовилися показати протокол.

Невідомо і те, чи підписали його Мельников та Мокрушин.

За словами Самар, Мокрушин встиг повідомити їй, що його били у ділянку печінки, він насилу говорить та відчуває проблеми з диханням.

При цьому, за словами редактора ЦЖР, на руках Мельникова та Мокрушина – набряки і сліди від наручників.

Журналістів повезли в Центральний РВВС Сімферополя.

2 червня в 20.00 в Сімферополі були затримані двоє співробітників «Центру журналістських розслідувань».

Редактора та журналіста Сергія Мокрушина і режисера Владлена Мельникова затримали «бійці самооборони» на вулиці Севастопольській біля Будинку Профспілок, де знаходиться редакція «ЦЖР».

Мокрушин та Мельников утримувалися в т. з. «штабі самооборони», який розташований в колишньому офісі Компартії на вулиці Кірова, 26.

За словами «самооборонівців», журналісти нібито ображали честь та гідність вищих посадових осіб РФ.

 

Loading...