live
Новини » Регіони

На Рівненщині просять захистити сім’ї загиблих під Волновахою від бюрократів

Військові попрощалися з сімнадцятьма бойовими побратимами під Волновахою. Фото: Євромайдан/Twitter

Ганебний факт бюрократичної несправедливості виявлено на Рівненщині. У свідоцтвах про смерть рівненських військових під Волновахою спотворено причини й обставини їх загибелі.

У документах зазначено, що солдати загинули на вулиці від «поранень внаслідок нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження». Насправді ж, вони померли на полі бою під час проведення військової операції. Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі Рівненської обласної ради.

Як стверджує голова обласної ради Михайло Кириллов, той, хто зазначив невідповідний пункт при вказанні причини смерті хлопців, практично позбавив сім’ї загиблих державного захисту.

«Спроби вирішити проблему на обласному рівні виявилися малоефективними, тому я звернувся до Петра Порошенка та Арсенія Яценюка з проханням вжити невідкладних заходів щодо встановлення відповідності у документах з реальними фактами загибелі військовослужбовців. Як голова обласної ради, я зроблю все можливе, щоб допомогти родинам загиблих. Адже сьогодні, як ніколи, військовослужбовці повинні відчувати, що держава, яку вони захищають, дбатиме про них та їхні сім’ї», – каже Михайло Кириллов.Loading...
Loading...
Loading...