Новини » Політика 2 червня, 2014, 12:51
Українські прикордонники отримають від США генератори, екскаватор та кран
Прикордонники Західного регіонального управління для захисту східного кордону України. Фото: Роман Балук/ZIK
Прикордонники Західного регіонального управління для захисту східного кордону України. Фото: Роман Балук/ZIK

Українські прикордонники отримають від США дизельні генератори, екскаватор, бульдозер, 18-тонний кран, вантажівку та сигналізаційні прилади.

Про це йшлося вчора, 1 червня, під час візиту помічника міністра оборони США Дерека Шоле до Окремої комендатури охорони та забезпечення Державної прикордонної служби України, інформує прес-служба прикордонної служби.

Помічник міністра оборони США зустрівся з директором Міжнародно-правового департаменту адміністрації Держприкордонслужби України Олександром Мельником та обговорив питання надання чергової технічної допомоги прикордонному відомству від США в рамках міжнародного співробітництва.

«Під час візиту Шоле оглянув зразки обладнання, яке було отримано в рамках міжнародно-технічної допомоги та вже знаходиться в експлуатації у прикордонників. Окрім того, було домовлено, що, окрім існуючих засобів, вартові кордону отримають і техніку для облаштування державного кордону, а саме дизельні генератори, екскаватор, бульдозер, 18-тонний кран, вантажівку та сигналізаційні прилади», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-06 01:43 :03