Новини » Київ 1 червня, 2014, 18:57
Керівника області повинна обирати громада, а не призначати президент, – Богдан Дубневич

Від керівника Львівщини ніхто не чув програми розвитку регіону. Тож, за 100 днів губернаторства Ірини Сех, навряд чи благополуччя області просунеться хоча б на крок.

Таку думку під час програми «Люстрація» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK) висловив довірена особа Петра Порошенка Богдан Дубневич.

«Керівник області має розуміти, що його повинна прийняти громада і він повинен звітувати перед нею. Тому, слід скасувати посади губернаторів та ввести так звані «виконавчі комітети». Їх керівників якраз обиратиме громада, а не призначатимуть з Києва, як це маємо зараз. Важливо, щоб голови таких комітетів розуміли – вони обрані людьми, які їм довіряють», – вважає Богда Дубневич.

Його думку підтримав і гість київської студії голова Комітету Економістів України Андрій Новак: «Інститут губернаторів повинен зникнути. Це якась пихологічна залежність з часів Російської імперії. Надію та відповідальність слід покладати не на людину, а на систему», – розповів Андрій Новак.

Нагадаємо, цієї неділі, 1 червня, проходить перший прямий ефір оновленої програми Люстраційного комітету майдану Львівщини «Люстрація». Проект виходить одразу з двох студій – ZIK-Львів та нової – ZIK-Київ. На розмову у програмі «Люстрація» погодились прийти: довірена особа Петра Порошенка Богдан Дубневич, керівник юридичного департаменту штабу Петра Порошенка Роман Зварич та голова Комітету економістів України Андрій Новак. Модераторами першого ефіру оновленої «Люстрації» редакційний комітет визначив – у львівській студії журналіста програми «Люстрація» Мар’яну Гайдучик. У київській студії працюватиме автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 10:00 :49