Новини » Суспільство 1 червня, 2014, 21:52
«Гра У Класику» на ZIKу – політичний ребус від Сергія Рахманіна

Один із найавторитетніших журналістів України, багаторічний оглядач видання «Дзеркало тижня» Сергій Рахманін, розпочинає інтригуючу гру історичних аналогій і паралелей із глядачами ZIKу.

Уже у вівторок, 3 червня, на телеканалі – прем’єра нового проекту для тих, хто вміє думати і аналізувати, «Гра У Класику».

В основі «Гри У Класику» – інтрига. Що мають спільного із нинішніми подіями в Україні австрійський аншлюс чи вибори президента США у часи Першої чи Другої світових воєн, кого із історичних осіб можна вважати прототипом Януковича? У кожному ефірі – нові історичні загадки, нові несподівані паралелі, і дискусії.

Інтригою є і особистість ведучого «Гри У Класики». Знаний аналітик та майстер друкованого слова Сергій Рахманін один із головних своїх професійних задумів – гру у аналогії та паралелі – вирішив зреалізувати саме на телебаченні, на ZIKу.

«Дуже важко займатися однією справою багато років, – прокоментував Сергій Рахманін намір поєднати роботу у газеті із телевізійною кар’єрою. – Хочеться змін, адже інакше відбувається консервування. Тому я при нагоді завжди намагався поєднувати газетну справу, яку дуже люблю і не хочу повністю полишати, із різними іншомедійними проектами. Мені доводилося мати програми на кількох радіостанціях. Тричі мав програми на телебаченні.

З одного боку поєднання одного, іншого ускладнює мені життя, бо я завжди намагаюся робити якісно все, чим займаюся, а з іншого – це розширення кордонів, руйнування умовностей».

За словами Сергія Рахманіна, ідеї «Гри У Класику» – кілька років. «Доволі давно хотів втілити її у життя, але, як часто буває, постійно щось перешкоджало. Від телеканалу ZIK я отримав пропозицію створити оригінальну програму про політику. Тож я вирішив втілити свій давнішній задум саме із ZIK, тим паче моя ідея керівництву каналу сподобалася».

Сергій Рахманін попереджає: гра, котру він пропонує глядачеві, не буде простою. Історія не раз заганяла наймогутніші держави, найсильніших полководців у цуцванг. Відтак наше завдання прорахувати всі ймовірні комбінації у тих чи інших подіях в Україні та не дозволити виставити нам шах, а потім мат.

Отож, уже вівторок, 3 червня, о 22:25 на телеканалі ZIK – прем’єра «Гри У Класику».

Нагадаємо, зйомки «Гри У Класику» проходитимуть у студії ZIK-Київ, офіційне відкриття якої відбулося 25 травня 15-годинним виборчим телемарафоном «ЕкSTREAM Марафон. Вибори Президента».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 20:05 :06