Новини » Політика

Оновлена «Люстрація» виходитиме одразу із двох студій – ZIK-Львів та ZIK-Київ

Уже цієї неділі, 1 червня, пройде перший прямий ефір оновленої програми Люстраційного комітету майдану Львівщини «Люстрація». Проект виходитиме одразу з двох студій – ZIK-Львів на нової – ZIK-Київ. Авторитетні гості та експерти аналізуватимуть передвиборчу програму новообраного Президента України Петра Порошенка.

На розмову у програмі «Люстрація» погодились прийти: довірена особа Петра Порошенка  Богдан Дубневич, керівник юридичного департаменту штабу Петра Порошенка Роман Зварич та голова Комітету економістів України Андрій Новак.

Поставити своє запитання у прямому ефірі гостям проекту «Люстрації» можна буде, прийшовши у неділю, 1 червня о 20:00, на львівський Майдан біля пам’ятника Т. Шевченку. Також знімальні групи телеканалу  ZIK працюватимуть у місті Броди, що на Львівщині на площі Ринок, та Новий Яричів Кам’янко-Бузького району Львівської області на площі навпроти сільської ради.

Модераторами першого ефіру оновленої «Люстрації»  редакційний комітет визначив - у львівській студії журналіста програми «Люстрація»  Мар’яну Гайдучик. У київській студії працюватиме автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Народний контроль»  Дмитро Добродомов.

Варто зазначити, у березні 2014 року телеканал ZIK надав вечірній прайм-тайм п’ятниці Люстраційному комітету Майдану Львівщини для проведення відкритої громадської люстрації, як того вимагав Майдан. Фігурантів люстрації, модераторів прямих ефірів та експертів програми визначає Редакційна рада Комітету. Контент програми не є власністю телеканалу ZIK та є у вільному доступі для використання всіма медіа, громадськими організаціями

Уперше у прямому ефірі програми «Люстрація» на телеканалі ZIK глядачі дізнавалися з перших уст всю правду Львівського Євромайдану, усі таємниці сценарію так званої Ночі гніву, ключові кадрові призначення Львівщини за допомогою програми «Люстрація» обговорювалися разом з громадкістю.

Нагадаємо, що 25 травня телеканал ZIK відкрив нову студію у Києві 15-годинним прямоефірним «EкSTREAM Марафон. Вибори Президента», упродовж котрого були майже 200 стрім-трансляцій та прямих включень від 30 знімальних груп із усіх регіонів України. Сім ведучих у студії прийняли майже сто гостей.

Loading...