четвер, 29 травня, 2014, 11:34 Львів
Посол Канади: Україна йде шляхом демократії, волі та стабільності
Економічний форум «Україна-Канада». Надзвичайниі і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник. Фото: Роман Балук/ZIK
Економічний форум «Україна-Канада». Надзвичайниі і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник. Фото: Роман Балук/ZIK

Канада бачить позитивні зміни в Україні, що пов’язані здіяльністю нового уряду.

Про це 29 травня під час відкриття економічного форуму «Україна-Канада» у Львові повідомив Надзвичайниі і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник.

Посол зазначив, що за попереднього уряду Україні було дуже важко боротися з корупцією, що негативно впливало на діяльність бізнесу.

«Зараз ви маєте новий Уряд, який працює цілодобово. Вже є позитивні зміни. Повністю змінилася парадигма діяності за цей короткий період», – зазначив Трой Лулашник.

Посол також відзначив, що президентські вибори в Україні були в десятки разів більш демократичні, ніж попередні парламентські вибори, – було зафіксовано дуже мало порушень.

«Українці змогли провести демократичні вибори. Це дуже сильне повідомлення для світу, що українці показали, куди вони хочуть, щоби їх крана рухалася. Україна йде шляхом демократії, волі і стабільності. Це дуже важливо для залучення інвесторів, розвитку політичних та економічних відносин», – сказав посол.

Разом із тим Трой Лулашник зауважив, що в Україні є ще дуже багато проблем, ще повністю не викорінено корупцію, потрібні базові зміни в економіці, зокрема, у дозвільній сфері – спрощення правил та процедур для бізнесу.

Посол висловив сподівання, що Україна підпише економічну частину угоди про асоціацію з Євросоюзом, а також угоду про зону вільної торгівлі з Канадою.

Нагадаємо, у Львові відкрився економічний форум «Україна-Канада», який називають головною подією ділового співпраці України та Канади в цьому році.

У форумі беруть участь ключові особи бізнесу обох країн – президенти Торгово-промислової палати України та регіональних торгово-промислових палат, місцевої влади, міжнародних організацій, експерти, а також керівники українських і канадських підприємств, які працюють у сферах сільського господарства, ІТ-технологій, фінансів (страхування, фондового ринку, банківської діяльності), енергетики, будівництва.

Форум організований Львівською торгово-промисловою палатою спільно з Канадсько-українською торговою палатою за підтримки урядів провінції Онтаріо та Саскачеван і Посла Канади в Україні Троя Лулашника, Львівської ОДА та Львівської міськради.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-06-21 20:30 :55