Новини » Київ

Ми відкрили студію у Києві та виходимо на загальнонаціональний рівень, – Добродомов

Студія телеканалу ZIK у Києві

ZIK розпочав роботу в Києві у день виборів, провівши масштабний 15-годинний «EкSTREAM Марафон. Вибори Президента» із численними стрім-трансляціями зі всієї України.

15 годин прямого ефіру, близько двохсот живих включень із гарячих точок по всій території України від 30 знімальних груп і журналістів-стрімерів, сотня авторитетних гостей у студії, відомі ведучі, яким довіряє глядач! 25 травня, у день виборів нового Глави держави, телеканал ZIK відкрив свою студію у Києві. Й одразу масштабним проектом – «EкSTREAM Марафон. Вибори Президента».

Ведучі Дмитро Добродомов та Денис Бігус готуються до старту прямого ефіру «ЕкSTREAM марафон. Вибори Президента». За 10 хвилин до початку, на годиннику 9:50

«Відкриття студії у Києві – це головна подія весни для ZIK, до якої ми тривало і серйозно готувалися. Стартом із «EкSTREAM Марафон. Вибори Президента»  ми покращимо свої позиції у телепросторі країни. Як і планували, перейдемо у режим роботи національного телеканалу», – прокоментував подію генеральний директор медіахолдингу ZIK Дмитро Добродомов.

Головний люстратор країни Єгор Соболєв та письменник Дмитро Капранов прибули на ZIK у хорошому гуморі

«EкSTREAM Марафон. Вибори Президента» став чудовим іспитом наших технічних можливостей, потенціалу нової студії, неоціненним досвідом для всіх працівників ZIKу для подальшого розвитку телеканалу. Попри труднощі, ми зуміли вдало поєднати під час марафону роботу студій у Львові та Києві, які доповнювали одна одну».

Народному депутатові Юрію Мірошниченку дуже сподобалась нова стильна і світла студія ZIKу, про що він і сказав у прямому ефірі

Основою «EкSTREAM Марафон. Вибори Президента» стали численні живі включення з усіх куточків країни. Упродовж 15 годин прямого ефіру майже дві сотні «гарячих» стрімів, прямих трансляцій миттєво – щойно у місцях перебування журналістів ставало «гаряче» від подій та інформації – переносили глядачів у Крим, Луганськ, Донецьк та міста області, Херсон, Одесу, Полтаву, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Стамбул, Москву, Варшаву. Ми вдячні усім стрімерам, журналістам та операторам у кожному регіоні, які відпрацювали ці 15 нелегких годин , – заявив генеральний продюсер телеканалу ZIK Омелян Ощудляк.

Глядач бачив наживо проросійські мітинги у Макіївці і Єнакієвому, Харкові та Донецьку, пікет під домом Р. Ахметова і голосування біженців з Криму у Дніпропетровську та Херсоні, розгромлені дільниці на Луганщині.  Переноситись на місці події «вже і зараз» допомагало спеціальне обладнання LiveU для мобільної організації прямих включень. Відтак тепер саме стріми стануть основою роботи репортерів ZIKу.

Екс-міністр закордонних справ України Борис Тарасюк та екс-міністр енергетики України Іван Плачков перед ефіром за філіжанкою кави обговорюють стосунки між Україною та Росією

Через прямі трансляції з виборчих дільниць, ЦВК, штабів кандидатів, брифінгів глядачі ZIKу могли слідкувати за перебігом голосування у режимі он-лайн, а ще побачили реакцію на перемогу нового Президента України – Петра Порошенка.

Дмитро Добродомов, який розпочинав телемарафон, – ведучій  Рені Назаровій, котра готується до ефіру: «Дві години у студії пролетять, як дві хвилини»

Допоки десятки журналістів ZIKу полювали на гарячі новини по території всієї країни, у новій студії телеканалу в Києві під час «EкSTREAM Марафон. Вибори президента»  побували майже сто авторитетних гостей: екс-міністри Борис Тарасюк, Володимир Огризко, Костянтин Грищенко, Євген Червоненко, Іван Плачков, повноважений Майданом на проведення люстрації Єгор Соболєв, відомі політологи, соціологи, військовій експерти - Сергій Таран, Євген Копатько, Тарас Чорновіл, Ірина Бекешкіна, Ярослав Жалило, Ярослав Макітра, Олексій Арестович. Гості ділилися своїми сподіваннями й очікуваннями від виборів Президента. 

Тільки такий професіонал,  як ведучий Остап Дроздов, здатен так бадьоро триматись на 14-ій годині прямо ефірного телемарафону

«Це поворотний пункт. Оскільки легітимізація влади є принципово важливою перш за все для українців. Але також це є важливим елементом нашої загальнонаціональної і зовнішньополітичної стратегії», – заявив у прямому ефірі екс-міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Леся Оробець – ZIKу: «Ви прорвались на київський і національний телепростір. Так тримати!»

«Я хочу, щоб після завершення виборів  українці були дуже вимогливими до свого обранця, щоб вони не чекали, поки він щось зробить, а вказували йому, що робити», – поділився сподіваннями уповноважений Майданом на проведення люстрації Єгор Соболєв.

Анатолій Гриценко першим із кандидатів у Президенти України прийшов у студію ZIKу, щоби прокоментувати результати екзит-полів 

Урешті глядачі ZIKу стали свідками свіжих емоцій після оголошення результатів екзит-полів кандидатів у Президенти – Анатолія Гриценка й Олега Ляшка, котрі після закриття виборчих дільниць увечері виступили у новій студії телеканалу.

Чи вартість подарунку не підпадає під визначення «хабар», – перевірив Євген Червоненко. Кава і шоколад – із ароматом Львова

Зі спеціально організованої студії у Варшаві у співпраці з телеканалом «Belsat.TV»  глядачі ZIKу ексклюзивно почули думки щодо результатів виборів в Україні екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського і депутата європарламенту Павела Коваля.

Сергій Власенко: «Хто-хто, кажете, перемагає?»

П’ятнадцять годин у студії працювали ведучі найпопулярніших проектів ZIKу  Дмитро Добродомов, Денис Бігус, Сергій Рахманін, Рена Назарова, Остап Дроздов, Віталій Крутяков. А ще відомий журналіст, учасник руху «Стоп Цензурі!» Наталка Соколенко. І хоч прямий ефір – це завжди несподіванки, попри всі сюрпризи ведучі встигали вести активну розмову із гостями, повідомляти свіжі новини, коментувати побачене у STREAM-трансляціях.

Кандидат у Президенти Олег Ляшко на телеканал ZIK прийшов без вил

«Через насичений графік, віп-персони іноді спізнювалися, не завжди вчасно проводилася зміна гостей. Словом, марафон справді вдався у стилі екстрім», – поділився своїми враженнями від роботи у «EкSTREAM Марафон. Вибори президента» автор і ведучий політичного ток-шоу «Прямим текстом» на ZIK Остап Дроздов.

Ефірна-апаратна студії ZIK-Київ. 15 годин марафону позаду. Усі живі! За пультом – режисер ефіру «ЕкSTREAM марафону. Вибори Президента» Олександр Радченко та Василь Яворський

Попри те для кожного із гостей телемарафону день був насичений зустрічами, поїздками, ефірами, більшість із них знайшли час оглянули нову студію ZIKу у Києві. А свої думки про те, якою має бути співпраця медіа і влади, експертного середовища і громадськості, побажання для ZIKу залишали у спеціальній книзі:

«Від вас залежить – незалежно від влади, незалежно від прізвищ – можливість громадян знати правду і тримати політиків не за бороду, а за горло! Бажаю, щоб вам це вдалося!», – народний депутат, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Я бажаю, щоб телеканал  ZIK допоміг нам жити розумом, а не тільки гаслами!», – заявив народний депутат від «Батьківщини» Ксенія Ляпіна.

«Удачі вам, удачі вашому каналу. Ви молодці, що перебрались в Київ. Я рада, що у столиці стало більше якісного телебачення», – зазначила народний депутат, лідер Європейської партії України Леся Оробець.

«Я дуже радий, що ситий та холодний телевізійний Київ отримав змогу вчитися у «провінції», - такий запис на згадку ZIKу залишив Семе́н Глу́зман правозахисник, президент Асоціації психіатрів України

Телемарафон, що розпочався о 10:00, завершився лише після опівночі. Щоб уперше зреалізувати проект такого розмаху, який доводить – ZIK гідний називатися національним телеканалом – до його організації та проведення долучилися близько 300 працівників ZIKу у Львові та Києві.

Як стверджують усі, хто працював під час «EкSTREAM Марафону. Вибори Президента», втома, хвилювання, напружена робота – дрібниці у порівнянні із задоволенням від втілення справді вагомого проекту, який відкриває нову сторінку в історії телеканалу.

За 15 годин  ефіру «ЕкSTREAM марафону. Вибори Президента» у студії  ZIK – Київ побувало близько ста гостей (екс-міністр транспорту та звязку Євген Червоненко, кандидат у Президенти України Олег Ляшко, народний депутат Сергій Власенко)

«EкSTREAM Марафону. Вибори Президента» став першим проектом такого масштабу для ZIKу, – говорить креативний продюсер телеканалу Сергій Дорофеєв. – Відтак не все пройшло гладко. Але марафон став чудовим досвідом для нас, хорошим зачином для перенесення центру ваги ZIKу у Київ. Проведення телемарафону дасть нам змогу краще зрозуміти, як проводити реструктуризацію нашого бренду».

«Сьогодні ми отримали досвід, котрий допоможе нам у подальшому створювати для глядача не менш яскраві, а ще потужніші проекти. Саме студія у Києві дасть змогу зробити програмне наповнення ZIKу цікавішим і багатшим. Так, уже з 3 червня у столичній студії проводитимуться зйомки нової програми ZIKу «Гра У Класику», автором якої є Сергій Рахманін.

А головні сюрпризи для глядачів, несподівані й оригінальні авторські проекти ми готуємо вже на кінець літа-початок осені, коли стартує новий телевізійний сезон», – пообіцяв Дмитро Добродомов.

Loading...