Новини » Світ 24 травня, 2014, 18:17
На Європу наступає привид фашизму в обличчі Росії, – депутат Європарламенту

На Європу насувається привид фашизму в обличчі Росії.

Про це у своєму матеріалі «Новий Фашистський Інтернаціонал» для «Тиждень» пише депутат Європарламенту від Литви Леонідас Донскіс.

«На Європу наступає привид фашизму. Цей факт уже неможливо заперечувати, хоч би як би важко було Євросоюзу перед лицем політичних наслідків своїх прагматичних, цинічних, грубих і ганебних кроків у відносинах із Росією, продиктованих нафтогазовими інтересами. Для боротьби з новим фашизмом знадобляться неабияка відвага, політична воля і готовність не лише Заходу, а й України і навіть самої РФ», – пише Донскіс.

«Найстрашніше у цій історії жахів – нові корисні ідіоти, яких Росія знайшла в Європі після вдалого полювання серед праворадикальних та популістських політиків. Андрєй Піонтковскій якось пожартував, назвавши кремлівських поплічників довоєнного періоду «колективним Фойхтванґером». Цього разу доречною буде інша метафора, адже нові поплічники Кремля і його володаря нині є лідерами Партії незалежності Сполученого Королівства (UKIP), угорської партії «Йоббік», французького «Національного фронту» (FN) тощо. Це «Новий Фашистський Інтернаціонал» зі штаб-квартирою в Москві. Що й треба було довести», – зазначає європарламентар.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 01:47 :11