Новини » Львів

У бійців МВС зі Львівщини умови нелегкі, але високий моральний дух, – Загарія

Співробітники спеціального батальйону міліції та патрульно-постової служби ЛМУ ГУМВС України у Львівській області, які несуть службу у зоні проведення АТО, забезпечені всім необхідним майже на сто відсотків.

Про це сказав начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія, – повідомляє УНН.

Очільник міліції Львівщини, будучи у службовому відрядженні, особисто проінспектував умови, в яких служать львівські міліціонери на кордоні Донецької та Харківської областей, наявність усіх необхідних спецзасобів та умови їх перебування.

«Працівники спеціального батальйону міліції та працівники патрульно-постової служби у кількості 67 осіб служать на блокпостах на кордоні Донецької та Харківської областей, також наші працівники перебувають на блокпостах, які граничать з територією Росії», – зазначив Загарія.

Він також зазначив, що у працівників міліції Львівщини високий моральний дух, умови нелегкі, але вони повністю готові нести службу і достойно виконують свої службові обов’язки.

«Ми додатково привезли їм харчі, засоби гігієни, спальні мішки, плащ-палатки, бронежилети та каски. Наші працівники забезпечені усім необхідним майже на сто відсотків», – добавив Загарія.

 

Loading...