Новини » Регіони 20 травня, 2014, 15:24
На фестивалі «Бандерштат» виступлять гурти «Веремій» та «Фіолет»

Рок-гурт «Веремій» зі столиці приїде до Луцька на фестиваль українського опору «Бандерштат-2014» із новою концертною програмою.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі оргкомітету фестивалю.

Гурт представить на фестивалі новий альбом «Вільна земля». Водночас, як обіцяють музиканти, своїх шанувальників порадують старими добре відомими піснями.

Як зазначає лідер гурту Віталій Калініченко, «Бандерштат» для них є особливим та одним із найулюбленіших фестивалів.

«Луцьк за нами скучив, як і ми за ним! Тому ми раді, що повертаємось на «Бандерштат», – зауважив музикант.

Гурт «Веремій» представляє рiдкiсний для України стиль melodic-heavy-folk – складний, потужний i магнетичний.

«Їхнi твори – епiчнi полотна, вишитi складною музичною технiкою, прикрашенi звучанням флейти, скрипки й вiолончелi. Мiфологiчнi сюжети пiсень сповненi символiчними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками», – йдеться на сайті гурту.

Також на «Бандерштаті-2014» виступить відомий луцький рок-гурт «Фіолет». Порадує команда своїх шанувальників на другий день заходу – у суботу, 2 серпня. За словами лідера «Фіолету» і арт-директора фестивалю Сергія Колоса, «Бандерштат» став одним з перших великих майданчиків, де гурт мав можливість грати.

«Для нас «Бандерштат» – найрідніший фестиваль у нашій країні. Тому зараз виступати тут це внутрішнього і гордо, та в деякій мірі і відповідально», – додав він.

Як розповів Колос, цьогорічна фестивальна програма «Фіолету» складатиметься з пісень нового альбому «Вігвам». «На підтримку альбому туром ми об’їхали фактично всю країну та кращого за роки існування гурту», – зазначив вокаліст «Фіолету».

«Не обійдеться і без деяких сюрпризів», – заінтригував Колос.

Нагадаємо, на минулорічному фестивалі «Фіолет» виступив на акустичній сцені «Бандерштату».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 20:46 :36