Новини » Події 17 травня, 2014, 16:46
Невідомі зі зброєю захопили адмінбудівлю об'єкта ГТС на Донеччині, – «Укртрансгаз»

Невідомі у військовій формі і з вогнепальною зброєю із застосуванням сили сьогодні близько 14.00 захопили адміністративну будівлю краматорського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів «Донбастрансгаз».

Про це повідомили агентству Інтерфакс-Україна у прес-службі ПАТ «Укртрансгаз».

За її даними, близько 50 осіб, які незаконно проникли на територію об’єкта, відмовилися проводити переговори та добровільно залишити територію об’єкта, від функціонування якого залежать поставки природного газу в регіоні на такі великі промислові об’єкти державного значення як заводи важкого машинобудування та металургійної промисловості, зокрема, Новокраматорський машинобудівний завод.

Крім того, під загрозою перебуває газопостачання низки енергогенеруючих об’єктів, зокрема Вуглегірської ТЕС (ПАТ «Центренерго»).

У цьому зв’язку «Укртрансгаз» закликає зупинити протиправні дії і негайно звільнити об’єкт, щоб не допустити виникнення незворотних техногенних наслідків.

«Такі незаконні дії на об’єктах ГТС ПАТ «Укртрансгаз» можуть призвести до зриву надійного газопостачання регіону, а так само до незворотних техногенних наслідків. Незаконні дії третіх осіб на об’єктах ГТС можуть призвести до зриву енергобезпеки регіону», – наголошується в повідомленні.

«Укртрансгаз» також закликав владу посилити охорону об’єктів газотранспортної системи в усій країні для гарантування безпеки її безперебійної роботи.

«Укртрансгаз», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни. Пропускна здатність ГТС України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході – 178,5 млрд куб. м, зокрема до країн Європи 142,5 млрд куб. м, Молдови – 3,5 млрд куб. м.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 16:31 :56