Новини » Львів 17 травня, 2014, 12:27
Мешканці Рудного не хочуть більше бути заручниками «війни між перевізниками»

Сьогодні, 17 травня, мешканці cмт Рудно заблокували дорогу, яка веде із Львова до старої частини селища. У такий спосіб люди вимагали введення маршруту №28. Адже частина Рудного фактично відрізана від транспортного сполучення.

На місці події працювала репортер телеканалу ZIK Марічка Жук.

Зараз у напрямку Львів-Рудно курсує два маршрути: №184 і №84. Та, зважаючи на великий пасажиропотік, жителі вимагають ввести додатковий маршрут під номером 28. На своєрідне віче біля дороги зібралось близько сотні мешканців. На цей мітинг прибули і представники влади.

«На останньому виконкомі Львівської міської ради ми запропонували затвердити новий маршрут. Проблема полягає у поганому стані дороги. Тому перевізник відмовляється їхати у цьому напрямі. Але завтра, в тестовому режимі, запустять новий маршрут. Він курсуватиме до наступного рішення виконкому», -- пояснював людям селищний голова Рудного Ігор Форманчук.

Він також зазначив, що гроші на ремонт вже є. Міська влада виділила понад мільйон гривень. Але, щоб провести тендер на ремонт покриття, потрібно не менше двох місяців. Тому зараз час від часу запускатимуть грейдер, який рівнятиме дорогу.

Мітингувальники, однак, з явною недовірою поставилися до таких обіцянок.  

«Нам не потрібні слова. Нас цікавить результат. Я тут живу 5 років і не бачив жодного ремонту. Скільки можна це терпіти, я не можу дитину  в садочок завести, бо немає маршрутки», обурювався житель Рудного пан Орест.

Мешканці селища також зазначають, що проблема полягає не стільки у поганому стані дороги, як у «війнах між перевізниками». Пані Леся так оцінює «транспортний конфлікт» у Рудному: «Є і гірші дороги. Ми точно не знаємо, але кажуть, що перевізники маршрутів 184 і 28 не можуть поділити, хто яку частину дороги обслуговуватиме. Бо  виходить так, що один із них працює в «мінус».

Поки чиновники намагались пояснити, що рішення щодо нового маршруту вирішиться найближчим часом, людям урвався терпець – частина протестуючих таки перекрила рух по шосе. Та акція тривала не довго. Володимир Олійник, представник громади, попросив таки довіритись чиновникам і припинити блокування дороги.

А щоб підтвердити серйозні наміри влади, на новий маршрут одразу ж виїхав обіцяний тестовий автобус. Його водій Роман каже, що повністю підтримує людей. Та мешканці Рудного не надто зраділи появі маршрутки № 28.

«Його спеціально вчора запустили. А через кілька днів він знову перестане їздити. Так уже було», -- зазначили пасажири.

Мешканці Рудного пригрозили: якщо обіцяний 28-й маршрут найближчим часом не запрацює у постійному режимі, вони заблокують важливу для Львова транспортну артерію на набагато довший термін, аніж на кілька хвилин.

Повну версію відео із зазначеної події дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 00:01 :36