Новини » Львів 16 травня, 2014, 17:05
Упродовж тижня з Рудно до «Епіцентру» їздитиме безкоштовний автобус

Упродовж тижня сполучення смт. Рудно зі Львовом забезпечуватиметься так: з селища (зі Старого Рудно) до гіпермаркету «Епіцентр» пасажирів перевозитимуть безкоштовним автобусом, а звідти вони пересідатимуть на маршрутку №28.

Сьогодні, 16 травня, виконавчий комітет ЛМР переніс розгляд питання про внесення змін у схему руху маршруту №28, відповідно до яких автобуси мали б курсувати до Рудно не через Зимну Воду, а по окружній дорозі.

Начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Щир зазначив, що рішення про такі зміни маршруту було погоджено з мешканцями селища, які 13 травня брали участь у перекритті дороги, та головою селищною ради.

У свою чергу, присутній на засіданні виконкому представник ініціативної групи мешканців Рудно підтвердив, що мешканці погодили такі зміни, але вони насправді не виконуються.

«Після перекриття дороги була складена угода, де було гарантовано, що від 14 травня автобуси 28-го маршруту їздитимуть за погодженою схемою. Свої підписи поставили представники мерії, мешканців та селищної ради Рудно. Але цього не сталось», – зазначив представник ініціативної групи мешканців Роман Терешко.

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР заперечив це, запевнивши, що наступного дня після перекриття дороги з 07.00 автобуси вийшли на маршрут і були в Рудно.

«Але о 10.00 керівник АТП-1 (яке обслуговує 28-й маршрут, – ред.) доповів мені, що до 10.00 автобуси їздили порожні. Потім, через те, що вони «возили повітря», на АТП-1 вирішили запустити безкоштовний чартерний автобус від «Епіцентру» до селища», – пояснив Віктор Щир.

Директор АТП-1 Михайло Сидорович натомість проблемою назвав незадовільний стан дорожнього покриття у смт. Рудно: «На сьогодні досить велика частина дороги – у непридатному стані. І змусити їхати туди власників транспортних засобів дуже важко. Дійсно, на наступний день транспорт був на маршруті, але буквально о 10.00 всі власники приватних автобусів, які орендує підприємство, відмовлялись туди їхати. Тому ми прийняли рішення, що в період, доки не буде вирішене питання з дорогою, їздитиме безкоштовний чартерний автобус, який з Рудно довозитиме людей до «Епіцентру» і забиратиме звідти. Бо пустити весь парк машин через те бездоріжжя – це вбити машину буквально за місяць часу».

Представник мешканців своєю чергою зазначив, що про безкоштовний автобус поки знають не всі жителі селища, до того ж, немає чіткого графіку його руху.

Сидорович сказав, що сьогодні графік уже сформували, а завтра його розмістять на зупинках та в громадських місцях у Рудно. Зі слів директора АТП-1, вранці автобус курсуватиме з інтервалом у 20 хвилин, після обіду – через 40 хвилин.

У результаті виконком прийняв протокольне доручення, відповідно до якого, впродовж тижня (до наступної п’ятниці) для мешканців Рудно курсуватиме безкоштовний автобус до «Епіцентру», далі вони зможуть на платній основі користуватися маршрутками №28.

За цей час чиновники мерії мають зустрітись із мешканцями Рудно та ще раз обговорити необхідні зміни у маршруті.

«Впродовж тижня ми побачимо, чи підходить мешканцям такий варіант з безкоштовним автобусом. Також за цей час селищна рада розгляне питання ремонту дороги. А виконком наступної п’ятниці повернеться до цього питання», – підсумував перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

Нагадаємо, на початку квітня виконком продовжив маршрут №28 до Рудно.

13 травня начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир повідомив, що у міський маршрут №28 буде внесено зміни. Автобуси курсуватимуть до Рудно не через Зимну Воду, а по окружній дорозі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 13:04 :09