Новини » Події 15 травня, 2014, 12:34
Після теракту на газопроводі «Укртрансгаз» посилила охорону ГТС
Компанія «Укртрансгаз» посилила охорону об’єктів газотранспортної системи.
Компанія «Укртрансгаз» посилила охорону об’єктів газотранспортної системи.

Компанія «Укртрансгаз» посилила охорону об’єктів газотранспортної системи після вибуху на газопроводі Уренгой – Помари – Ужгород в Івано-Франківській області, який прокуратура класифікувала як теракт.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, пише LB.ua.

«За останні кілька діб на заході України були зафіксовані випадки втручання сторонніх осіб у роботу об’єктів магістральних газопроводів, які були виявлені, локалізовані і не вплинули на виконання послуг з газопостачання та транспортування природного газу за існуючими контрактами», – пояснив глава правління «Укртрансгазу» Ігор Лохман.

Спеціальний охоронний режим введено на території всієї України. Окрім того, в Івано-Франківській області створено штаб територіальної оборони.

Пошкодження газопроводу Уренгой – Помари – Ужгород було виявлено вранці 12 травня у Рожнятівському районі Івано-Франківської області на переході через річку Лимниця. Компанія повідомила, що витік газу стався внаслідок пошкодження труби сторонніми особами.

Через два дні прокуратура області повідомила, що трубопровід було пошкоджено в результаті вибуху і почала кримінальне провадження за фактом терористичного акту.

Нагадаємо, мережа «Укртрансгазу» складається з 36 тис. км магістральних газопроводів, понад 70 компресорних станцій і 12 підземних сховищ газу загальною ємністю 30 млрд куб. м. Компанія на 100% належить «Нафтогазу України».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 20:35 :04