Новини » Суспільство

Автор ідеї про поділ України та затятий єврокритик Грановскі мешкає у Лондоні, – Лещенко

Теза про розкол України і трьох сортах українців було вкинуто в народні маси в 2004 році тіньовим штабом Януковича, яким керував Андрій Клюєв. На підряді в цьому штабі працював політтехнолог Володимир Грановський, який з часом змінив прізвище на «Грановські», надавши їй більш західного звучання.

Про це у своєму блозі на Українській правді пише журналіст Сергій Лещенко.

Саме група Грановського, в яку входили російські консультанти Дмитро Куликов і Тимофей Сергейцев, намалювали плакати про три сортах українців. І саме вкинуті ними кордону сегрегації українців з часом стали лінією розділу України в російській пропаганді.

На цьому фото – Грановський та Дмитро Куликов радіють зустрічі навесні 2014 року.

Зараз Грановський пише філософські пости в фейсбуці, називаючи події в Донецькій і Луганській областях продовженням розвалу Радянського Союзу.

Логіку тут не шукайте – 13 років, з 1991 по 2004 він не розвалювався, а потім різко почав знову. Саме на виборах 2004 року штабом Януковича почали масово насаджуватися штампи про «бандерівців» і «Донбасі, який усіх годує».

Останній рік президентства Януковича Грановський працював у проектах, пов’язаних з Медведчуком і його піар-кампанією з блокування Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, виступаючи однією з балакучих голів для російської пропаганди.

Але можу уявити ваше здивування, коли ви дізнаєтеся, що ідеолог трьох сортів українців Володимир Грановський вважає за краще жити не в Махачкалі, Читі або навіть Москві, а в самому серці західної цивілізації – Лондоні.

Збираючи інформацію про британських агентах впливу Дмитра Фірташа, я з’ясував, що Грановський є співвласником компанії Granovski & Associates Limited.

Будучи директором цієї фірми, Грановський вказав адресу своєї британської реєстрації: 4 Wycombe Square, London.

Завдяки тому, що реєстри землі в Сполученому Королівстві відкриті для громадськості, я купив виписку на цю адресу.

Виявилося, що Грановський є власником будинку №4 на Wycombe Square, за який він заплатив... 5,4 мільйона фунтів стерлінгів – майже 10 мільйонів доларів!

Договір про покупку будинку на одній з найдорожчих вулиць Лондона був укладений у березні 2006 року, після гонорарів за «три сорти українців» в 2004-му і відсидки на голодних пайках в 2005-му, коли всі люди, пов’язані з Януковичем, перечікували складні часи і не висовувалися.

Наскільки я знаю, західні правоохоронні органи зараз активно зайняті пошуком активів людей, які працювали на режим Януковича і російську агресію.

Проти Медведчука і Клюєва вже введені санкції, однак Грановський продовжує насолоджуватися благами західної цивілізації. Правда, за допомогою української діаспори це свято може різко обірватися.

І можна тільки уявити оборот грошей в українській політиці, якщо політтехнологи дозволяють собі будинки за 10 мільйонів доларів в районі Кенсінгтон і Челсі в самому серці Лондона.

Loading...