Новини » Львів

Смотрящі від Януковича далі орудують на Рава-Руському спиртзаводі, – звернення до ZIK

Мешканці Жовківського району Львівщини обурені зловживаннями на Рава-Руському спиртовому заводі та просять журналістів оприлюднити оборудки його колишнього керівника, який при новій владі залишився на посаді заступника.

Про це йдеться у зверненні мешканців з підписами, яке надійшло на редакційну скриньку IA ZIK.

Мешканці Жовківщини, не маючи довіри до правоохоронних органі звертаються за допомогою до журналістів.

Подаємо текст звернення у повному обсязі:

«Ми, мешканці Жовківського району, звертаємося до Вас з наступним проханням.

Ми прочитали статтю на сайті «ZIK» з назвою «Спиртовики від Януковича свого не віддають і знайшли нове прикриття?» про ситуацію на Борокському, Сторонибабському та Вузлівському спиртзаводах Львівської області. Проте, на жаль, у цій статті жодним словом не згадано про нашого директора, а зараз замдиректора, спиртзаводу (МПД Рава-Руське) Романа Лянгера.

Цей чоловік, який грабував державу разом зі смотрящими від Януковича і далі працює на спиртзаводі, ніби нічого не змінилося. Нещодавно у районній газеті навіть вийшла стаття, яка подає його великим господарем, що свідчить про те, що з новою владою він домовився і прикривається посадою заступника директора цього ж підприємства.

Але все наше невелике місто Рава-Руська знає, чим він живе і які величезні гроші заробляє. Цей чоловік, за час свого керівництва заводом купив собі у 2013 році Mersedes ML (ВС5444ЕС) вартістю 95 тис. доларів, записав його не криючись на себе. У цьому ж році купив дружині автомобіль «Форд Куга» (ВС5445ЕС) за 65 тис. доларів. Також у місті говорять, що він має декілька квартир у Львові. Напевно, гроші за «чорний» спирт, котрий за керівництва Лянгера йшов «наліво». На заводі всі знають, що 10-15% від виробітку спирту щодня, а це 150 – 200 декалітрів кожної доби, продавалися неофіційно. Переклавши це на гривні, можна зрозуміти, які прибутки отримував Роман Лянгер та його покровителі.

Дії Лянгера покривали завжди високі керівники з «Укрспирту», одним з яких є Сухоносов Ігор, про «чорні» справи якого не так давно писали у пресі. Якщо він і досі перебуває на посаді та при впливах, то це означає, що в країні нічого не змінилося.

5 травня 2014 року на заводі відбулися збори профспілки, ініційовані Романом Лянгером, котрий хотів заручитися підтримкою колективу і втриматися таким чином на посаді. Проте, наші люди здатні відокремити зерно від полови та розпізнати вовка в овечій шкурі, тому нічого в нього не вийшло. На знак підтвердження надаємо копію протоколів зборів МПД Рава-Руська.

Знаючи Романа Лангера та його методи, ми не сумніваємося у тому, що він і надалі буде пробувати перекупити людей на свою підтримку та намагатися завезти гроші через своїх покровителів, котрі працювали на Януковича, щоб і далі втриматися на посаді.

До речі, у своїй статті Ви докладно описали сім’ю Михайлівих, котра тримає три спиртзаводи на Львівщині. То знайте, що це не три спиртзаводи, а чотири. Наш Роман Лянгер є великим другом Андрія Михайліва, директора Сторонибабського спиртзаводу. Знаючі люди кажуть, що то все одна сім’я, і пов’язані вони, здається, кумівськими зв’язками.

Як би там не було, просимо зробити журналістське розслідування і щодо колишнього директора, а зараз заступника директора, Романа Лянгера та його покровителів. Віри у те, що справедливість можна здобути через міліцію чи прокуратуру у нас немає, тому одна надія на вас, журналістів.

З повагою та надією, що ви справді розворушите те кубло».

Нагадаємо, що ZIK і раніше висвітлював тему з оборудками на спиртзаводах Львівщини.

Звернення мешканців Жовківщини редакція IA ZIK пересилає на адресу правоохоронних органів і готова висвітлювати хід розслідування цієї справи.

 

Loading...