п'ятниця, 2 травня, 2014, 0:07 Економіка
В разі загострення конфлікту з Росією, МВФ збільшить щойно затверджений кредит

Міжнародний валютний фонд попередив в оприлюдненому сьогодні звіті, що буде змушений переглянути щойно узгоджену програму допомоги Україні на суму в 17 мільярдів доларів, якщо Київ втратить контроль над Сходом країни.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У разі втрати цього економічно важливого регіону, що значно зменшить бюджетні надходження, буде необхідне додаткове зовнішнє фінансування для України, мовиться в документі.

МВФ також зазначив, що до внесення поправок у програму може спричинитися й погіршення відносин між Україною й Росією, до якої йде чверть українського експорту, бо воно завдасть шкоди українській економіці.

Крім того, серед ризиків в Україні названа й непевність щодо відданості українського уряду здійсненню широкої програми реформ, багато з яких політично непопулярні, особливо після президентських виборів 25 травня.

Учора Рада директорів МВФ затвердила надання Україні кредиту на суму в 17 мільярдів доларів протягом двох років за умови виконання певних реформ. 3 мільярди 200 мільйонів із цієї суми мають надійти вже ближчими днями.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 04:55 :49